Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (21 Haziran 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

21 Haziran 2021, Pazartesi 08:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KAFA GİTTİ

KAFA GİTTİ

Berrak Tüzünataç üzerinde sadece bir erkek ceketi ve ayağında topuklularıyla terasa çıkıp poz verdi. Kafasını ceketin içine saklayan oyuncu İngilizce olarak “Valla ben yapmadım” yazdı. Takipçileri bu hareketi alkışlayanlar ve anlamsız bulanlar olarak ikiye ayrıldı.

24 SAATTE 2 MiLYON TIK

24 SAATTE 2 MiLYON TIK

Hadise’nin ayrılık temalı yeni şarkısı ‘Hay Hay’ hem sözleri hem de klibiyle cumadan beri çok konuşuldu. Dijital müzik platformlarında hızlı bir başarı yakalayan ‘Hay Hay’ 24 saatte 2 milyonu geçerek tüm dünyada en çok seyredilen 4. video oldu. Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Ersay Üner’e ait.

PAYDOS DEDİLER

PAYDOS DEDİLER

Dizi oyuncuları Uğur Güneş, Aras Şenol, Ebru Aytemur, Öykü Candanadam ve Okan Parlak Çeşme’de. Hep birlikte tatile çıkan arkadaşlar önceki gün Ayayorgi İmi Beach’teydi. Diziler paydos eder etmez soluğu Çeşme’de alan oyuncular gün boyu sohbet edip güneşlendi. Muhabirleri görünce de el salladılar.

Deniz BOY

SEVGİLİSİNE POZ VERDİ

SEVGİLİSİNE POZ VERDİ

Ferhat Göçer, sevgilisi Ömür Gedik ile tatil sezonunu açtı. Önceki gün Torba’daki Doora Hotel’de görüntülenen çift, locanın dışına çıkmadı. Günün yorgunluğunu attılar. Sürekli sosyal medyada gezinip birbirlerine fotoğraf ve video gösterdiler. Gedik daha sonra Ferhat Göçer’e poz verdi.

Umut ÜNVER

1.5 YIL BEKLEDİ

1.5 YIL BEKLEDİ

Önceki gün Bebek sahilinde yürüyüş yapan Tuğba Özay şık ve havalı giyim tarzıyla dikkat çekti. Antalya’da yaşadığı çiftliğinden işleri için geldiğini söyleyen Özay “Cover bir şarkı çıkarmaya hazırlanıyorum. Pandemiden dolayı 1.5 yıl erteledik. Klibi de halktan insanlarla çektik” dedi. Tuğba Özay kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen küçük hayranlarını da kırmadı.

Hakan KIRARSLAN

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Camdaki Kız'ın Cana'sı Hande Ataizi dizi bitince soluğu tatilde aldı