Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (21 Temmuz 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

21 Temmuz 2021, Çarşamba 09:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BİR TAŞLA İKİ KUŞ

BİR TAŞLA İKİ KUŞ

Murat Yıldırım 2008 Fas Güzeli İmane El Bani ile 2017’de nikah masasına oturmuştu. İlk düğünü Fas’ta yapmışlardı. Pandemi nedeni ile uzun bir süredir memleketine gidemeyen İmane, bayram tatilini fırsat bilip Murat Yıldırım ile soluğu Marakeş’te aldı. Hem tatil yapıyorlar, hem de İmane’nin ailesi ile hasret gideriyorlar.

BABA OĞUL ŞEKERLEMEDE

BABA OĞUL ŞEKERLEMEDE

Alp Kırşan, eşi Zeynep, oğulları Efe ve Ata ile karavan tatilinde. Ailece Ege’yi turluyorlar. Kırşan, önceki gün küçük oğlu Ata (3) ile karavanın önünde şekerleme yaptı. O anları Zeynep Kırşan görüntüledi.

KAPALI GİŞE

KAPALI GİŞE

Ebru Gündeş, önceki akşam Bodrum Günay’da sahne aldı. Bayram boyunca üç gün üst üste aynı mekanda konser verecek olan şarkıcının tüm rezervasyonları günler öncesinden kapandı. Beyaz tulumuyla sahneye çıkan Gündeş, iki saat boyunca sahnede kaldı.

MARMARİS’E KAÇTILAR!

MARMARİS’E KAÇTILAR!

Melda Kosif-Sinan Kosif çocukları Mayla ve Melina ile yaklaşık bir aydır Bodrum’daydı. 9 günlük Kurban Bayramı’nı fırsat bilen tatilcilerin Ege’nin incisine akın etmesi, sosyetik çifti kaçırttı. Trafik, kalabalık ve gürültüden şikayet eden Melda Kosif eşi ve kızları ile soluğu Marmaris Bozburun’da aldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı: Pide için yalvardım