Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (22 Eylül 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

22 Eylül 2021, Çarşamba 08:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
FENERBAHÇE MARŞIYLA DOĞDULAR

FENERBAHÇE MARŞIYLA DOĞDULAR

Fenerbahçe’nin eski yöneticisi Murat Aşık ile Beşiktaş’taki Meze 37’nin sahibi Gökçen Aşık 2019’da evlenmişti. Çift önceki gün anne-baba oldu. Gökçen Aşık, Amerikan Hastanesi’nde sezaryen yöntemiyle doğum yaptı, ikizleri Boğaç ve Bella’ya kavuştu. Doğum esnasında Fenerbahçe’nin meşhur marşı çalındı. Murat Aşık eşini bir an bile yalnız bırakmadı.

NE İSTERSE O

NE İSTERSE O

Engin Hepileri ile Beyza Şekerci önceki gün Boğaz’daydı. Oğulları Can ile Rumeli Hisarı’nda yürüyüş yapıyorlardı. Oyuncu çift, “Can ana okulundan yeni çıktı. Dün parka gitmek istemişti, şimdi deniz diye tutturdu” dedi. 2015’te evlenen Engin Hepileri ile Beyza Şekerci’nin oğlu 3 yaşında.

ŞEN SÜRPRİZ

ŞEN SÜRPRİZ

Aslı Şen’in doğum gününün üzerinden yaklaşık bir hafta geçti. Ama kutlamalar bitmedi. Bu kez sürprizi hazır giyim markası Joinus’ın sahibi Elif Balkuv yaptı. Sosyetin gözde adresi Etiler Villa Emma Restaurant’taki organizasyona ortak dostları Eda Kosif, Başak Çağlar, Petek Geçgören ve Hande Yılmaz da katıldı. Küçük bir not: Aslı Şen birçok hemcinsi gibi yaşını saklamıyor, göğsünü gere gere “44’üm” diyor. Zaten korkacak, saklayacak bir şeyi yok, baksanıza genç kız gibi!

TAŞINIYOR

TAŞINIYOR

Şarkıcı Linet, 3 aydır ülkesi İsrail’de. Ataşehir’de oturan şarkıcı, bir süredir ev arıyordu. Yeniköy’de bir ev bulan Linet, önümüzdeki hafta Boğaz’a nazır bir daireye taşınıyor. Ataşehir’deki evini de dizilere kiraya verecek.

YAZ SONU POZU

YAZ SONU POZU

2008 Türkiye Güzeli Leyla Lydia Tuğutlu yazın son günlerini denize girerek geçiriyor. En son ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’ dizisinde rol alan Tuğutlu yeni sezon için henüz bir yapımla anlaşmadı. Gelen teklifleri değerlendiriyor.

İKİNCİ FİLMİNİ ÇEKTİ

İKİNCİ FİLMİNİ ÇEKTİ

Umut Evirgen’in yazıp yönettiği ikinci uzun metrajlı film ‘Kimya’, 8-17 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek 37. Varşova Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapacak. Film festivalin ‘Competition 1-2’ bölümünde yarışacak. Başrollerde Melisa Şenolsun, Levent Üzümcü, Belçim Bilgin ve Bora Akkaş yer alıyor.

BABA SAHNE DÖNÜYOR

BABA SAHNE DÖNÜYOR

Şevket Çoruh’un kurduğu Kadıköy’deki Baba Sahne, 18 aydır hasretle beklediği seyircilerine kavuşuyor. Yeni sezona 8 Ekim’de merhaba demeye hazırlanan Baba Sahne, hem kendi yapımlarını sahneleyecek hem de misafir oyunlara ev sahipliği yapacak. Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu’nun rol aldığı ‘Bir Baba Hamlet’, başrollerini Ozan Güven ile Günay Karacaoğlu’nun paylaştığı ‘Don Kişot’um Ben’ ekim ayı boyunca izlenebilecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bengü: Daha oğluma hiçbir şey almadım