Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (22 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

22 Kasım 2021, Pazartesi 08:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BİZE GÖRE DEĞİLMİŞ

BİZE GÖRE DEĞİLMİŞ

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı’da ‘Merdan Kaya’yı oynayan Cezmi Baskın, eşi Çisel Baskın ile Arnavutköy’deki bir kafede görüntülendi. Dizinin başarısı hakkında konuşan Baskın, canlandırdığı karakteri sevdiğini belirtti. Geçtiğimiz yıllarda Bozcaada’da zeytinyağı işine giren oyuncu “Bana onu hatırlatmayın. İki tane kıskanç iş bir arada olmuyormuş, onu öğrendik. Ticaret bize göre değilmiş” dedi. 

Ali KESER

AŞK PAYLAŞIMI

AŞK PAYLAŞIMI

Derya Şensoy’dan ayrıldıktan sonra kalbi boş olan Sarp Levendoğlu gönlünü 24 yaşındaki oyuncu Naz Çağla Irmak’a kaptırmıştı. ‘Demir Kadın’ filminde Neslican Tay’ın hayatını canlandıracağı için saçlarını kazıtmasıyla ünlenen Irmak’tan bir aşk paylaşımı geldi. Artık uzayan saçlarını sarıya boyatması dikkat çekti.

İLAÇ GİBİ KAMP

İLAÇ GİBİ KAMP

Mine Kalpakçıoğlu yakın arkadaşları Çiler Gezici, Merve Toy, Hande Can ile Avusturya’da. Altaussee gölü kıyısındaki detoks merkezi Vivamayr’da kaldılar. Toksinlerinden arınıp yenilendiler. Mine Kalpakçıoğlu, “Her zamankinden farklı bir deneyim yaşadım, bu sefer daha zihin detoksu oldu. Yaptığım terapilerde iç dünyamda birikmiş, beni ağırlaştıran birçok düşünceden kurtuldum. Yeni bir yola girdim. Kamp ilaç gibi geldi” dedi

BİR TAŞLA İKİ KUŞ

BİR TAŞLA İKİ KUŞ

Bilfen Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Öztürk hem Bilnet Okulları’nın 5’inci yılı hem ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ için davet verdi. Conrad İstanbul Bosphorus Otel’de cumartesi akşamı düzenlenen gecede Ebru Yaşar konser verdi. Öğretmenler bir ara sürpriz yapıp sahneye çıktı, Ebru Yaşar’ın şarkılarına eşlik etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise ile Mehmet Dinçerler evleniyor mu?