Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (23 Haziran 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

23 Haziran 2021, Çarşamba 09:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'OĞLUM BENIM KOPYAM'

'OĞLUM BENIM KOPYAM'

Can Bonomo, 3 yıl önce Öykü Karayel ile evlenmiş, oğulları Roman nisan ayında dünyaya gelmişti. Önceki gün ‘Masada Oturduk’ programına katılan Bonomo, “Baba olmak çok başka bir duygu. Onunla saatlerce konuşabilirim. Bir de tıpkı bana benziyor. Annesine de benzeyebilirdi ama benim kopyam” dedi.

DÜĞÜNDE SERENAT

DÜĞÜNDE SERENAT

Oyuncu Sevinç Erbulak ile mühendis Volkan Cengen, önceki akşam Beylerbeyi Bosphorus Palace Hotel’de evlendi. Törene pandemi nedeniyle 150 kişi katıldı. Damat Volkan Cengen, davetlilerin karşısına çıktığı sırada eşine Athena’nın ‘Ben Böyleyim’ şarkısıyla serenat yaptı. Gelin de eşine eşlik edince ortaya eğlenceli görüntüler çıktı.

Hakan KIRARSLAN

OKYANUSTA BÜYÜK HEYECAN

OKYANUSTA BÜYÜK HEYECAN

Mete Horozoğlu uzun zamandır setlerden uzak. Bir süredir de Miami’de. Oyuncu önceki gün okyanusta bir arkadaşıyla tüple dalış yaptı. Büyük heyecan yaşayan Mete Horozoğlu sudan çıktıktan sonra arkadaşının objektifine zafer pozu verdi.

‘KÜÇÜK DOKUNUŞLAR’

‘KÜÇÜK DOKUNUŞLAR’

Miss Model Of Turkey 2005 birincisi Sinem Sülün, hakkında çıkan estetik söylentilerine sinirlendi. Yüzünde büyük bir müdahale olmadığını söyleyen Sülün “Sağlıklı beslenip, spor yapıyorum, bakımlarımı aksatmıyorum. Onun dışında küçük dokunuşlar var. Onu da zaten her kadın yaptırıyor” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Evgar, Uraz Kaygılaroğlu, Kaan Yıldırım ve daha fazlası... Aşk belgelendi