Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (26 Mayıs 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

26 Mayıs 2021, Çarşamba 08:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BELÇİKALI GELİN

BELÇİKALI GELİN

TRT’deki ‘Seksenler’ dizisinin ilk sezonlarında oynayan İlker Ayrık senaryo gereği Belçika’ya giderek kadrodan ayrılmıştı. Dizinin ekrana geri dönmesiyle beraber İlker Ayrık da dönüyor. Hem de yanında Belçikalı eşiyle! Eşini de 2009 Belçika Güzeli Zeynep Demirel canlandırıyor. Demirel “Usta oyuncularla kamera karşısına geçtiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum” dedi.

‘ALİ EGE’DEN ÇOK ŞEY ÖĞRENİYORUM’

‘ALİ EGE’DEN ÇOK ŞEY ÖĞRENİYORUM’

Petek Ertüre, Ali Ağaoğlu’ndan oğlu Ali Ege ile Bodrum’da. Dün Ali Ege’nin doğum günüydü. Pandemi nedeniyle öyle parti verilmedi. Kutlama Moon Beach’te yapıldı. Petek Ertüre 8 yaşına basan Ali Ege için “O benim bal yanağım, dünyam, nefesim. Bana çok şey öğretiyor” dedi. Ali Ağaoğlu da oğluna çiçek gönderdi.

TORUNLARLA KUTLAMA

TORUNLARLA KUTLAMA

Ayşegül Gerçin’in geçen pazartesi doğum günüydü. Pandemi yüzünden evde yapılan kutlamayı kızı Fulya Cinisli Ceylan organize etti. 66 yaşına basanı Ayşegül Gerçin’i annesi Necla Okçuğlu, ablası Yasemin Kamhi, eniştesi Cefi Kamhi, damadı Levent Ceylan, minik torunları Ağacan ve Alisa yalnız bırakmadı.

Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı ve Haliç Üniversitesi’nin kurucusu Prof. Dr. Gündüz Gedikoğlu, Eylül 2020’de 93 yaşında hayatını kaybetmişti. Kızı Aslı Gedikoğlu Başar, babasının 66 yıl kullandığı mikroskobu Amerika’da yaşayan Nobel Kimya ödüllü Prof. Dr. Aziz Sancar’a hediye etti. Gündüz Gedikoğlu gibi İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Aziz Sancar bu hediye karşısında gururlandığını söyledi ve gözyaşlarını tutamadı. Aziz Sancar kütüphanesinde sakladığı mikroskobu Kuzey Karolina’da açacağı Türk Evi’nde sergileyecek. Aslı Gedikoğlu Başar, “Eserlerini yaşatmaya çalıştığım babamın ruhu huzur buldu” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvılcım Ural sarışın oldu