Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (28 Mayıs 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

28 Mayıs 2021, Cuma 08:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
MİAMİ’DE DOĞUM GÜNÜ

MİAMİ’DE DOĞUM GÜNÜ

2016 Türkiye Güzeli Buse İskenderoğlu hafta sonu yakın arkadaşı Melisa Gizem ile Amerika Miami’ye gitmiş, Şevval Şahin ile buluşmuştu. Geçen çarşamba Buse İskenderoğlu’nun doğum günüydü. Eski kraliçe 24’üncü yaşını sıkı dostları ile birlikte Byblos Miami’de kutladı. Gece boyunca hep birlikte dans ettiler.

BEYİNLERDE BAHAR TEMİZLİĞİ

BEYİNLERDE BAHAR TEMİZLİĞİ

Nez önce saçlarını kazıtmış sonra da “Saç aksesuardır” deyip perukla gezmeye başlamıştı. Önceki gün Cihangir’de görüntülenen şarkıcı yine ilginç açıklamalar yaptı. “Ben artık farklı dallarda da eğitim alıyorum. Şu an mesela insanların beynini temizliyorum. Öyle şeyler. Onun dışında sahneleri özledim. Pandeminin bir an önce bitmesi dileğiyle” dedi. Nez, beyin temizliği konusundaki sorulara cevap vermeden uzaklaştı.

Hakan KIRARSLAN

MOTOSİKLETLİ ALIŞVERİŞ

MOTOSİKLETLİ ALIŞVERİŞ

Leman Sam Cihangir’de arkadaşının kullandığı motosikletle haftalık market alışverişine çıktı. Organik ürünler satan bir dükkandan sebze ve meyve satın aldı. Sam “Mutfak ürünleri, meyve sebze ve bazı gıdaların organik olmasına dikkat ediyorum. Ben genelde buharda pişmiş sebze yemekleri yerim, restoran yemeklerini pek yemem. Bugün de dansçı arkadaşım bana motosikletiyle yardımcı oluyor” dedi.

Hakan KIRARSLAN

BAHÇEDE EVLENDİLER

BAHÇEDE EVLENDİLER

UçanKuş TV Yönetim Kurulu Başkanı Can Tanrıyar ile cemiyet dünyasının tanınmış ismi Tamar Oner dün evlendi. 10 aydır nişanlı olan çift, pandemi yüzünden sürekli erteledikleri nikahlarını Zekeriyaköy’deki evlerinin bahçesinde gerçekleştirdi. Aile bireylerinin katıldığı sade bir tören yapıldı. Tamar Tanrıyar’ın değerli taşlarla süslü, 30 kilo ağırlığındaki gelinliğini Gülşah Saraçoğlu bir ayda hazırladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ceren Yılmaz Dubai'den Bodrum'a geçti