Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (29 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

29 Kasım 2021, Pazartesi 09:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KRALİÇE PORTO RİKO'DA

KRALİÇE PORTO RİKO'DA

Miss Turkey 2021 birincisi Dilara Korkmaz, ülkemizi Miss World’de temsil etmek için Porto Riko’ya gitti. Üç gündür ülkede olan kraliçe havanın sıcak olması nedeniyle deniz keyfi yaptı. Bikinili karelerini yayınlayan Korkmaz, “Porto Riko demek, güneş, deniz ve biraz salsa demek” notunu düştü.

3 YIL SONRA PODYUMDA

3 YIL SONRA PODYUMDA

Soner Sarıkabadayı’nın eşi, 2015 Kolombiya Güzeli Madelein Lopez Camelo 3 yıldır uzak kaldığı podyumlara, Hakan Akkaya’nın yarın Tersane İstanbul’da düzenlenecek gelinlik defilesiyle dönüyor. Geçen yıl doğum yapan Madelein Lopez Camelo tekrar 34 bedene düştü.

REKLAM YÜZÜ OLDU

REKLAM YÜZÜ OLDU

Model Günay Musayeva, Nişantaşı’ndaki bir güzellik merkezinin reklam yüzü oldu. Merkezdeki cilt bakım işlemlerini deneyen Günay Musayeva bu sayede genç kaldığını söyledi. Sık sık defilelere çıkıp marka işbirliklerine imza atan Musayeva eski eşi ve oğlu Cihangir’in babası Tolga Karel’in nafaka ödemediğini söyleyip “Bizim onun parasına ihtiyacımız yok” demişti.

'KOCA HERİFLER'

'KOCA HERİFLER'

Cüneyt Arkın ve 50 yıllık eşi Betül Cüreklibatır’ın iki oğlu var. Babası gibi oyuncu olan 46 yaşındaki Murat, Arkın soyadını; 45 yaşındaki Kaan, Cüreklibatır’ı kullanıyor. Sosyal medyada zaman zaman paylaşımlar yapan Cüneyt Arkın dün oğullarıyla verdikleri bir pozu Instagram’da yayınladı. Altına da “Koca herifler” yazdı.

İKİZLER BEBEK'TE

İKİZLER BEBEK'TE

Başakşehir’in kalecisi Volkan Babacan ile sunucu eşi Hilal Özdemir, ikiz kızları Ayşe ve Yade’yle Bebek sahilindeydi. Parkta ailecek vakit geçirdikten sonra yorgunluk kahvesi içen çift, gözlerini çocuklarından bir an olsun ayırmadı. Ellerindeki balonlarla ikizlere oyunlar yapan Babacan ve eşi objektiflere poz vermeyi de ihmal etmedi.

SONUNDA HASRET BİTTİ

SONUNDA HASRET BİTTİ

Alara Koçibey ekim ortasında oğlu Renç Uzan’ı görmek için Londra’ya gitmiş, ay başında kızı Yasmin Paris’in yanına Hollanda Amsterdam’a geçmişti. Bir süredir de Duabi’deydi. Ortağı olduğu ‘3 Moms’ın yeni mağazasını denetledi. Sosyetik güzel, İstanbul’a döner dönmez soluğu yaklaşık 10 yıldır aşk yaşadığı Eren Morova’nın yanında aldı. Cumartesi akşamı Etiler’de baş başa yemek yiyip hasret giderdiler.

EĞLENCE GECESİ

EĞLENCE GECESİ

Eğlence sektörüne yönelik global ölçekte başlatılan #SaveTheNight organizasyonunun Türkiye ayağı önceki akşam Soho House İstanbul’da düzenlendi. Tanıtım gecesine Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimler katıldı. Cem Yılmaz davete kankası Zafer Algöz, Nilperi Şahinkaya sevgilisi Emre Yusufi ile katıldı. Burak Deniz’den ayrılan Didem Soydan da sıkı dostu Umut Eker ile eğlendi.

SIKI DOSTLAR BİR ARADA

SIKI DOSTLAR BİR ARADA

Cem Yılmaz davete kankası Zafer Algöz, Nilperi Şahinkaya sevgilisi Emre Yusufi ile katıldı. Burak Deniz’den ayrılan Didem Soydan da sıkı dostu Umut Eker ile eğlendi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Öztekin'den sevgilisine doğum günü partisi