Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (3 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

03 Kasım 2021, Çarşamba 08:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ÖZEL DERS ALIYOR

ÖZEL DERS ALIYOR

Didem Soydan sıkı diyetlerden ve aşırı yorucu sporlardan kaçınsa da antrenmanlarını aksatmıyor. Podyumları çoktan bıraktığını açıklayan eski manken, yoga ve pilates eğitmeni Adil Ayvaz’dan özel ders alıyor. Hem esneme hareketleri yapıyor, hem kas çalışıyor.

GEÇMİŞE SÜNGER ÇEKTİLER

GEÇMİŞE SÜNGER ÇEKTİLER

İş insanı Caner Karaloğlu, 2017’de evlendiği İspanyol model Elisabeth Mas’tan Temmuz 2020’de boşanmıştı. 2016’da dünyaya gelen kızları Mia’nın önceki gün doğum günüydü. Eski karı-koca, ayrılık sürecinde yaşadıkları kötü hadiselerin üzerine sünger çekti ve Mia’nın yeni yaşını birlikte kutladı.

ATEŞ İÇİN LÜKS KUTLAMA

ATEŞ İÇİN LÜKS KUTLAMA

İvana Sert’in 2004’te nikah masasına oturup 2013’te boşandığı Yurdal Sert’ten olan oğlu Kayon Ateş’in geçen pazartesi doğum günüydü. İvana oğlu için sosyetenin gözde adresi Nobu İstanbul’da kutlama yemeği verdi. İvana Sert’in evlilik hazırlığı yaptığı Sezer Dermenci de gecedeydi. Zaten Sezer Dermenci ile 15 yaşına basan Kayon Ateş iyi anlaşıyor. Aralarından su sızmıyor.

HAYALİ CEM

HAYALİ CEM

Oyuncu Merve Çağıran, Women’s Style dergisinin kasım sayısına çarpıcı açıklamalar yaptı. Şarkı söyleyip beste yaptığını söyleyen Çağıran “Setteyken buna kaliteli zaman ayıramıyorum. Bestelerimden biri Cem Adrian’ın sesine ve tarzına o kadar uygun ki onunla düet yapmak isterim” dedi.

'BOTOKSUM GELDİ'

'BOTOKSUM GELDİ'

Uluslararası Şehir ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri önceki akşam Maslak Hilton’da sahiplerini buldu.Törende Deniz Seki de vardı. Deniz Seki yüzündeki şişliğin dolgu olmadığını söyleyip “İftira atıyorlar. Yüzümde bir şey yok. Botoksum geldi ona bile gidemedim” dedi.

EVLİLİK GÜNDEM DIŞI

EVLİLİK GÜNDEM DIŞI

Belçim Bilgin oğlu Rodin’in babası, 12 yıllık eşi Yılmaz Erdoğan’dan 2018’de boşanmıştı. 2019’da da Kanada’da yaşayan İtalyan iş insanı Alfredo Di Blasio ile Londra’da tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Bir ayağı yurtdışında olan Alfredo bu günlerde İstanbul’da. Sevgililer dün Zincirlikuyu Zorlu’daydı. Belçim Bilgin şimdilik gündemlerinde evlilik olmadığını söyledi.

USTALARLA AYNI SAHNEDE...

USTALARLA AYNI SAHNEDE...

Usta tiyatrocu Genco Erkal’la birlikte 'Şahdamarım' oyunuyla kısa sürede 40 gösteri yapan Ercan ve Gökhan Çağıran bir söyleşide "Şu an yıllarca hayranlıkla izlediğimiz büyük bir usta Genco Erkal’la çalışmanın onurunu yaşıyoruz. Genco Erkal’ın Ahmed Arif’in şiirleri, mektupları ve söyleşilerinden uyarladığı Şahdamarım isimli müzikli gösteride sahnede büyük ustaya eşlik ediyoruz. Biz de bu oyun için Ahmed Arif’in yedi tane şiirini yeniden besteledik. Önceden bestelenmiş dört şarkıyla birlikte toplam 11 şarkıyı sahnede yorumluyor ve enstrümantal müziklerini yapıyoruz. Bu projenin izleyiciden yoğun ve güzel bir ilgi gördüğünü özellikle belirtmek isteriz. Dört ay gibi kısa bir sürede Türkiye turnesi ve İstanbul’da 40 gösteri yaptık. Dileğimiz yıllar boyu bu gösteriyi izleyiciyle buluşturmak" dediler.

BABAYLA ALIŞVERİŞ

BABAYLA ALIŞVERİŞ

Fenerbahçe’den Fatih Karagümrük’e geçen futbolcu Caner Erkin önceki gün Vadistanbul’daydı. Antrenman çıkışı kızı Mihran Ela ile mağazaları dolaştı. Milli futbocu kızına oyuncak ve kıyafet aldı. Ardından Magic World Eğlence Merkezi’nde eğlendiler.

ÇOCUKLUK GÜNLERİNE DÖNDÜLER

ÇOCUKLUK GÜNLERİNE DÖNDÜLER

‘Kanunsuz Topraklar’da rol alan Kaan Taşaner izin gününde Metropol İstanbul’daydı. Yanında da 1.5 yıldır aşk yaşadığı Seray Dura vardı. Sevgililer, Hupalupa Aile Eğlence Merkezi’nde oyun oynayıp çocuklar gibi eğlendi. Ardından baş başa yemek yediler.

ORTAYA ÇIKTILAR

ORTAYA ÇIKTILAR

Ece Erken ile Şafak Mahmut Yazıcıoğlu haziranda vuslata ermişti. Tüm yazı teknede balayı yaparak geçiren çift tatilden döndüklerinden beri davete, partiye katılmıyordu. Karıkoca önceki akşam ortaya çıktı. Burak Beştaş’ın sahibi olduğu, Ersan Kaşıkara ve Teo Matteo Zimaridis’in işletmeciliğini yaptığı modern meyhane Ena Kuruçeşme’nin açılışına katılıp eğlendiler.

GENÇ KIZ GİBİYDİ

GENÇ KIZ GİBİYDİ

Semiramis Pekkan tüm yazı geçirdiği Bodrum’dan nihayet döndü. Önceki gün İstinyePark’taydı. Rahat rahat alışveriş yapmak için sabah erken saatlerde geldiğini belirten Semiramis Pekkan tarzı ile dikkat çekti. A’dan Z’ye uyum içindeydi. Eylülde 73 yaşına giren Semiramis Pekkan genç kız gibiydi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nesrin Cavadzade'yi sinirlendiren soru!