Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (31 Temmuz 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

31 Temmuz 2021, Cumartesi 08:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
‘SOĞUK KADIN DEĞİLİM’

‘SOĞUK KADIN DEĞİLİM’

Melisa Aslı Pamuk, ‘Soğuk görünüyor’ diyenlere yanıt verdi. Oyuncu, “Sadece bulunduğum ortama alışana kadar mesafeliyim. Bir tür korunma yöntemi aslında. Herkes ile anında samimi olamam ki. Yoksa hiç de iddia ettikleri gibi soğuk bir kadın değilim” diye konuştu.

YAN MASADAN UYARI GELDI

YAN MASADAN UYARI GELDI

Deniz Çakır, Gümüşlük’te bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Baş başa sohbet eden ikiliden Çakır, elini arkadaşının omzuna attı. Ancak yan masadakiler “Sizi çekiyorlar” deyince araya mesafe koydu. Ardından da objektiflere el sallayıp “Konservatuvardan 20 yıllık arkadaşım” dedi.

Umut ÜNVER

ROMANTİK KLİP

ROMANTİK KLİP

Zeynep Bastık, yeni şarkısı ‘Sen Ben’i sevenleriyle buluşturdu. Şarkının klibi, 7 Temmuz’da evlendiği Tolga Akış tarafından çekilen görüntülerden ve bu görüntülerin düğünde şarkıcıya izletildiği romantik anlardan oluştu.

‘CİMRİ’ YİNE KAPALI GİŞE

‘CİMRİ’ YİNE KAPALI GİŞE

Moliere’in ünlü eseri ‘Cimri’ Maximum Uniq Açıkhava’da sahnelendi. Serkan Keskin’in ‘Harpagon’ karakterini oynadığı oyun, pandemi döneminde tiyatroya hasret kalan seyirciye keyifli anlar yaşattı. Oyun, beş sezondur olduğu gibi yine kapalı gişe sahnelendi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berrak Tüzünataç muhabirleri görünce uyardı: Bakın bizi çekiyorlar