Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (8 Haziran 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

08 Haziran 2021, Salı 08:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

CANLARI BESLEDİLER

Aslıhan Gürbüz, Bursa’daki ayı barınağını ziyaret etti. Oyuncu, annesi avcılar tarafından öldürülen yavru ayıyı beslerken duygusal anlar yaşadı. Gürbüz “Hayatımın en özel günüydü. 33 senede görmediğim güzellikleri gördüm. İnsan olmanın sancısını ve mutluluğunu yaşadım” dedi. Meslektaşı Dolunay Soysert de memleketi Adana’da ziyaret ettiği bir çiftlikte buzağı besledi. Soysert gün boyu buzağının yanından ayrılmadı.

FOTOŞOP DEĞİL ALINTERİ

FOTOŞOP DEĞİL ALINTERİ

22 kilo verip 54’e düşen Deniz Seki sezonun ilk bikinili pozunu evinde verdi. Şarkıcı “An itibarıyla yaz sezonunu terasta açmış bulunmaktayım” dedi. Fotoğraftaki fotoşop iddiaları içinse “Fotoşop diyip duruyorlar. Ne kadar zayıfladığımı tüm arkadaşlarım gördü. Ben dünyanın en güzel kadınıyım diye bir iddiam yok. Beğenmezler olur biter. Ben 51 yaşındayım. Kötü enerjilerini onlara yollayıp hepsini sevgiyle kucaklıyorum” diye konuştu.

'ANNELİK BENİ ÇOK DEĞİŞTİRDİ'

'ANNELİK BENİ ÇOK DEĞİŞTİRDİ'

Selma Çilek Çiftçi, Ocak 2020’de dünyaya gelen oğlu Satvet ile Alem dergisine röportaj verdi. “Anne olunca bambaşka bir insana dönüştüm. Hayata bakış açım, düşünce tarzım değişti. İnanılmaz olgunlaştım. Satvet bariz şekilde babasına düşkün. Gün içinde sürekli Sinan’a hasret giderir gibi sarılıyor. Bu durum beni hem mutlu ediyor, hem kıskandırıyor” dedi.

GÜL HASADI IÇIN ISPARTA’YA

GÜL HASADI IÇIN ISPARTA’YA

İş kadını Ruken Mızraklı, annesi İsmet Alpagut ve yakın arkadaşı, Geleceğimizin Çocukları Vakfı Başkanı Müge Çelebistan ile Isparta’ya çıkarma yaptı. Gül hasadına katıldı, gül banyosu yaptı. Fırsattan istifade Eğirdir’deki Aya Stefanos Kilisesi, antik kent Sagalossos ve Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’nü de gezdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Keremcem ile sevgilisi Ghazaleh Bayat mavi tura çıktı