Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (8 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

08 Kasım 2021, Pazartesi 08:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KÜÇÜK PRENSE ÖZEL KUTLAMA

KÜÇÜK PRENSE ÖZEL KUTLAMA

Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, 4 yıllık sevgilisi model Patrica Callegro ile 2016’da evlenmişti. Oğulları Kailash , Kasım 2017’de, kızları Tiziana Ekim 2029’da dünyaya gelmişti. Dün ilk göz ağrılarının doğum günüydü. Ailece kutlama yaptılar. Muslera, “Kailash bizim küçük prensimiz” dedi.

YIRTMAÇLAR YARIŞTI

YIRTMAÇLAR YARIŞTI

Gülşen önceki akşam Jolly Joker Vadistanbul’da sevenleriyle buluştu. Uzun bir aradan sonra sahne alan Hülya Avşar ise Maslak’taki Yeni Gazino’daydı.

KİMİN YIRTMACI DAHA ŞIK?

KİMİN YIRTMACI DAHA ŞIK?

İkisi de derin bacak dekolteli, yırtmaçlı birer siyah elbise giymişti. Sosyal medyada kimin yırtmacı daha şık tartışması yaşandı. Gülşen 45, Avşar 58 yaşında.

YASEMİN KAÇAMAKTA

YASEMİN KAÇAMAKTA

Yasemin Özilhan malum; formuna en çok dikkat eden isimlerin başında geliyor. Sporunu aksatmıyor, yediğine içtiğine özen gösteriyor. Ama cumartesi akşamı kuralı bozdu. En büyüğünden bir hamburgeri, yanında patates ile birlikte mideye indirdi. Yasemin arada sırada böyle kaçamaklar yapıp kendini ödüllendirdiğini söyledi.

YARDIM İÇİN KOŞTULAR

YARDIM İÇİN KOŞTULAR

Dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olan 43. İstanbul Maratonu dün gerçekleşti. Birçok ünlü hayır için adım attı, yardım amaçlı ter döktü. Nil Bentürk Uyguner ve Rosella Karabacak, Mine Narin’in başkanı olduğu TOHUM Otizm için çabaladı. Ümit Boyner, Türk Eğitim Vakfı’nın bursiyerleri adına koştu. Alara Bozbey, Seray Kaya ve Ayşe Tolga da Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği için maratona katıldı.

ALANYA KRALİÇESİ

ALANYA KRALİÇESİ

Gülben Ergen önceki akşam Alanya’da 25 bin kişiye konser verdi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel “Alanya’nın yeni kraliçesi Gülben Ergen’dir” diyerek beldenin anahtarını teslim etti. Başına da ipek kozası çiçeğinden bir taç taktı. 2 saat sahnede kalan Gülben Ergen, seyirciyi coşturdu.

SAHNEDE SİTEM

SAHNEDE SİTEM

Metin Özülkü ile Jale, geçtiğimiz akşam Four Seasons Aqua’da sahneye çıktı. Konukları 90’lı yıllara götürdüler! Jale ilerleyen saatlerde Metin Özülkü’ye bir sitemde bulundu. “Ben, albümlerimde hiç Eda&Metin Özülkü şarkısı okumadım. Bana hiç şarkı vermediler” dedi. Sonra da Metin Özülkü’den beste sözü aldı!

BIÇKIN BABA

BIÇKIN BABA

Erol Evgin Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserinde seyirciler arasında bulunan oğlu Murat Evgin’e takıldı. Evgin “Biliyorsunuz çocuklar arasında bir ‘Benim babam senin babanı döver’ yarışı vardır. Murat bu durumdan mustaripti. Sonra bir filmde atlayıp, zıplayan bıçkın bir delikanlıyı oynadım. Bunun üzerine Murat ‘Baba okula gelsene’ dedi. Gittim imajı toparladık” sözleriyle ortak bir anılarını paylaştı

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oktay Kaynarca'dan 'EDHO' açıklaması