Önceki Fotolar

Magazin tarihinde görmeniz gereken nostaljik fotoğraflar

Magazin tarihinde bir gezintiye çıkmak ister misiniz? Ünlülerin daha önce hiçbir yerde görmediğiniz fotoğraflarını sizler için derledik...

Son Güncelleme:
A A

1975 yılında bir film setinde Orhan Gencebay ve etrafını saran meraklı küçük hayranları…

Genellikle sert rolleriyle bilinen Fatma Girik, İstanbul'un o zamanla daha temiz olan denizinde koşuyor…

Küçük yaşta sahneye çıkan ve kendini kabul ettiren Emrah, yoğun çalışmalarından arta kalan zamanında kendini havuza atmayı pek severdi. (1987)

Müzeyyen Senar ile Zeki Müren

Mart 1983... Şöhret basamaklarını üçer- beşer çıkan Ebru Gündeş, Hafta Sonu'nda yayımlanan ilk röportajında, ''Babam burada yatıyor'' dediği mezarın başında, başı örtülü dua ederken fotoğraf çektirdi. Ve daha 40 günlükken babasını Çorlu yakınlarında geçirdiği bir trafik kazasında kaybettiğini söyledi.

Ebru Gündeş, ''Ah keşke yaşasaydı da bu mutlu günümde yanımda olsaydı'' dedi.

Bu haberden birkaç gün sonra babası Remzi Gündeş'in yaşadığı ortaya çıktı. 

Bakırköy'deki eskici dükkanında kendi yağı ile kavrulmaya çalışan baba, kızı ile 15 yıldır görüşmediğini açıkladı.

Cem Karaca-Selda Bağcan

Ece Erken - Emre Altuğ - Sinem Kobal

Seda Sayan, yıllar önce çekilmiş bu fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı ve altına ''Gerçek Diva Bülent Ersoy'um ve ve canım kardeşim ünlü söz yazarı Mehmet Yüzüak @ogulcanengin bizim dostluğumuz mezara kadar'' yazdı.

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan'ı televiyonda pek göremesek de aslında Acun Ilıcalı'nın fotoğraflarından ya da Survivor'ın kamera arkasından onu tanıyoruz. 

Oğulcan Engin, Acun Ilıcalı'nın yanından bir an olsun ayrılmıyor. İkilinin arasından su sızmıyor. 

Oğulcan Engin ve babası Sinan Engin...

Dönemin en sevilen assolisti Muazzez Abacı ve gazinocular kralı Fahrettin Aslan.

Demet Şener - Kenan Doğulu - Ebru Şallı

'YILLARI SORMAYIN'

'YILLARI SORMAYIN'

Fatih Ürek, yıllar önce çekilmiş bu fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı ve altına ''Yılları sormayın… Sol baştan Erkan Can, Özer Tunca, Tevfik Bolulu ve ben…'' yazdı.

Gülşah karakteriyle o yılların küçük yıldızlarından olan Gülşah Alkoçlar, annesi Hülya Koçyiğit ve Fikret Hakan'ın 'Gülşah Küçük Anne' film setinden fotoğrafları.

Oyuncu Bekir Aksoy'un yıllar öncesinden paylaştığı fotoğraf sosyal medyada olay oldu. Takipçilerinin yaptığı bazı yorumlar şöyle: *Abi bu kadroyu nasıl toparladın? *Bekir ve kedicikleri *Ben yaşlandım siz yaşlanmadınız *Yahu hiç değişmemişsiniz *Yaşlanmayan adam yapmışlar

1980 yılında Şanlıurfalı şarkıcı İbrahim Tatlıses, çocukları Ahmet, Gülşen, Gülden ve kardeşi Hüseyin'le memleketindeki dünyaca ünlü Balıklı Göl'de hatıra fotoğrafı çektirirken.

1970'lerin sonunda bir kutlamada bir araya gelen Celal Şahin, Müjdat Gezen, Öztürk Serengil ve Orhan Boran

Tehlikeli sahnelerinde asla dublör kullanmayan Cüneyt Arkın, yine bir film seti sırasında apartman balkonundan ayağı kayıp korkuluklara tutunduğu an böyle yansımış kameraya.

1989 yılında yayınlanan 'Geçmiş Bahar Mimozaları' adlı dizide Filiz Akın'ın oğlunu canlandıran Mehmet Günsür ile birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşan sanatçı fotoğrafın altına ''Bu resimdeki seneler önce 'Geçmiş Bahar Mimozaları' dizisinde oğlumu oynayan gözlüklü yakışıklıyı tanıdınız mı?'' yazmıştı.

Hülya Avşar, 1983 yılında Türkiye Güzeli seçilmişti. Ama daha sonra evlenip boşanmış olduğu için tacı elinden alındı. Bu olayla herkesin tanıdığı Hülya Avşar'ın İzmir Fuarı'na gittiği ve Uğur Böcekleri ile birlikte sunuculuk yaptığı bu fotoğraflar da o günlerden hatıra kaldı.

Aytaç Arman, Kadir İnanır, Zeki Müren,Barış Manço, Nilüfer, Türkan Şoray, Emel Sayın, Gülşen Bubikoğlu…

YIL 1976...

YIL 1976...

Ankara Radyosu'nda çalışan Muazzez Abacı gelen tekliflere dayanamayarak İstanbul'a geldi. Ona yardımcı olanlardan biri de rakibi Gönül Yazar'dı. Yıl 1976…

Türk sanat müziğinin usta ismi Müzeyyen Senar

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Işıl Reçber arkadaşları sayesinde 120 bin lirayı cebine koydu