Magazin turu

Magazin turu

25 Nisan 2010, Pazar 15:09
A A

Beyaz Show’un bu haftaki konuğu Helin Avşar, 23 Nisan dolayısıyla stüdyoya elinde lolipop sepetiyle geldi. Avşar, Beyazıt Öztürk’e kalpli lolipop hediye etti. Öztürk’ün şekeri mahçup bir şekilde yalaması stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

Gülben Ergen’in Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle başlattığı ‘Çocuklar GülsünDiye’ projesi kapsamında Tokat’ın Niksarilçesi, Bozçalı Beldesi’nde yaptırdığıanaokulu önceki gün eğitime açıldı.

İngiliz top model Naomi Campbell, Sierra Leone’deki gerillalara silah almak için taşıdığı pırlantalardan birini kendisine verdiği iddia edilen Liberya eski devlet başkanı Charles Taylor’la yanyana çekildiği fotoğrafı ortaya çıkaran ABC News’ın, kameramanına saldırdı.

Lara adıyla çıkardığı pop müzik albümleriyle tanınan şarkıcı Fatma Nur Keski (31) önceki akşam saat 17.00 sıralarında İstanbul Beylikdüzü’ndeki evinde 45 adet ilaç içerek ölmek istedi. Kardeşi tarafından evde baygın halde bulunan Lara, kaldırıldığı özel bir hastanede midesi yıkandıktan sonra yaklaşık 2 saat müşahede altında tutuldu.

DEMET Akalın, önceki gece Maslak Venue’de ‘Zirve’ albümünün ilk konserini verdi. Bir loca 2 bin 500 dolara alıcı buldu. Fakat Akalın hayranları geceye ilgisiz kaldı. 2 bin 500 kişilik mekana 500 kişi geldi. Şarkıcı, sahneye bir buçuksaat geç çıktı. Birçok parçasında playback yaptı. Akalın’ın transparan kostümü performansla ilgili en konuşmaya değer konu oldu. “28 yaşına girdim” diyen popçu, sahnede bir pastayla 38’inci yaşını kutladı.

Merve Sevi ile aşk yaşayan Şahan Gökbakar, önceki günİstinye Park’a erkek arkadaşlarıyla geldi. Genellikle Amerikan TV dizisi ‘Entourage’ı andıran ekibiyle gezen komedyen, Masa Restaurant’da uzun süre arkadaş grubuyla sohbet etti. Sarı çerçeveli gözlüğüyle dikkat çeken Gökbakar, yakın arkadaşı Volkan Cal ile Porsche’sine binerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

Yeni albüm çalışmalarını tamamlayan Yaşar, albümünü piyasaya çıkarmak için gün sayıyor. Ancakünlü müzisyenin beklediği tek şey bu değil! Çocuk özlemi çeken Yaşar, “İyi bir amca, iyi bir dayı oldum şimdi de iyi bir baba olmanın zamanı geldi” diyor

Sıradaki haber yükleniyor...