Magazin 'Armağan'ı görünce kalbim hop etti'

'Armağan'ı görünce kalbim hop etti'

'Armağan'ı görünce kalbim hop etti'

Bülent Ersoy, Show TV'de önceki akşam yayınlanan programına Temmuz 2007'de evlenip 6 ay sonra boşandığı Armağan Uzun'u konuk etti. Bülent Ersoy, kendisinden 30 yaş küçük eski eşi Armağan Uzun ile dakikalarca oynadı

6 yıldır görüşmeyen çiftin bir araya gelmesi ‘Bülent Ersoy’un reyting kaygısı’ şeklinde yorumlandı. Nitekim programın reytingi diğer haftalara oranla yükseldi. AB’de 8, TOTAL izleyici grubunda 10. oldu. 8 Eylül 2013’te Duygu Çalışkan ile evlenen Armağan Uzun’un, Bülent Ersoy’un gözlerinin içine bakıp ‘Senin Olmaya Geldim’ şarkısını söylemesi pek manidardı.

‘KARISI PEMBE-BEYAZ BİR KIZ'

Bülent Ersoy “Eski eşimi karşımda görünce heyecanlandım. Kalbim ‘hop’ etti. 21’inci yüzyıldayız. Medeniyet bu. Ben her şeyi uç seviyede yaşarım. Reformist bir kadınım. Ayrıca Armağan Bey’in yeni eşinin fotoğrafını gördüm. Pembe-beyaz, güzel bir kız” dedi.

Bülent Ersoy programda eski eşine ‘Çocuğum’ diye seslendi.

Armağan Uzun “Eşiniz bu duruma ne diyor?” sorusuna şu cevabı verdi: “Hiç kıskanmadı hatta destek oldu. Biz profesyoneliz. Duygu programı izledi. Eğlendiğini ve keyif aldığını söyledi.”

Ali KESER/POSTA

2

SIRADAKİ HABER