Magazin Babil dizi 7. bölüm fragmanı... Babil 7. bölüm fragmanı yayınlandı

Babil dizi 7. bölüm fragmanı... Babil 7. bölüm fragmanı yayınlandı

Babil dizi 7. bölüm fragmanı... Babil 7. bölüm fragmanı yayınlandı

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Babil'de işler iyice karışıyor. Babil 6. bölümde Süleyman ve İrfan karşı karşıya geliyor. Süleyman'ın öfkesinden nasibini alan İrfan başına gelenlerden Ayşe'yi sorumlu tutuyor. Dizinini yayınlanan son bölümünün ardından Babil 7. bölüm fragmanı için aralamara başlandı. Babil 7. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak. Heyecanla beklenen Babil 7. bölüm fragmanı yayınlandı.

Süleyman ve İrfan karşı karşıya! Başarısızlıkla sonuçlanan kaçış planı İrfan ve Süleyman'ı bir kez daha karşı karşıya getiriyor. Süleyman İrfan'ı sevdikleriyle cezalandırırken, Egemen de bu öfkeden nasibini alıyor. İrfan, başına gelenlerden sorumlu tuttuğu Ayşe'yle kozlarını paylaşırken; Deniz için kırılan umutlar, İlay'ın masaya koyduğu fikirle yeniden yükseliyor. Kudret'in İlay'ın ofisini patlatması beklenmedik sonuçlar doğururken, Hakan karşısında İrfan'ı buluyor.

Babil 6. bölüm

Babil 5. bölüm

Kurtuluş Planı

İrfan, oğlu için girdiği savaşta her cephede köşeye sıkışıyor. Kendi için asla yapmayacağı bir şeyi daha Deniz için yapıyor ve gururundan vazgeçiyor; bir kere daha Süleyman’ın kapısında. Ama bu da yetmiyor. Eda, Süleyman’la ilgili gerçekleri öğrendikten sonra İlay’ın karşısına çıkıyor.

İrfan, Deniz’i kurtarmak için büyük bir riske giriyor, tehlikeli bir kurtuluş planı hazırlıyor. Bu defa ona kim engel olmaya çalışacak? En yakınındakiler İlay ve Egemen mi yoksa gittikçe yakına sokulan Ayşe mi?

Babil 7. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacağı bilinmezken dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı anda buradan izleyebilirsiniz.

Babil 7. bölüm fragmanı için takipte kalınız...

İşte Babil 7. bölüm fragmanı

SIRADAKİ HABER