Magazin Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in rol aldığı ‘Bir Zamanlar Çukurova’da: Evlatlarından ayrılmaya dayanamayan Züleyha, Demir’i vurur. Demir ameliyata alınırken Züleyha da cezaevine gönderilir. Fekeli, evladı ile sınanan Hünkar’a destek olur. Yılmaz ve Hünkar’dan tüm hikayeyi dinleyen Savcı Jülide, Züleyha’yı kurtarmak için uğraşır. Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı “Bir Zamanlar Çukurova” bu akşam atv’de... Peki Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı ve dizi ile ilgili detaylar haberimizde...

Züleyha Demir'i vuruyor: Yaşadıklarına, kendisine yapılanlara ve en çok da evlatlarından ayrılmaya daha fazla dayanamayan Züleyha, Fekeli’nin silahını kapar ve soluğu konakta alır! Demir, Züleyha’nın silahından çıkan kurşunlarla yere yığılır!

Demir ameliyathaneye giderken, Züleyha da ellerinden kelepçe ile jandarmaların arasında cezaevine gönderilir. Yıllar önce çiftlikten jandarma eşliğinde Yılmaz götürülmüştü. Bu kez Yılmaz, gider aracın arkasından koşar, Adeta tarih tekerrür etmektedir.

Züleyha ve Hünkar ilk kez aynı noktada

Züleyha, evlatlarından ayrı kalmanın acısıyla haykırarak konağı terk ederken, Hünkar da evlat acısıyla gözyaşları içinde hastaneye koşacaktır. Hünkar’ı evlat sınavında hiç yalnız bırakmayan ise tesadüfen orada bulunan Fekeli olacaktır.

Demir’in yaşam mücadelesi devam ederken, Hünkar hiç beklenmeyen bir dostluk eliyle Züleyha’yı ziyarete de gider. Bir yandan Yılmaz, bir yandan Hünkar ve onlardan tüm hikayeyi dinleyen Savcı Jülide, Züleyha’yı kurtarmak için uğraşırlar ama içerde de zor bir hayat vardır. Züleyha, sessiz kalmak istese de hayat onu, içerde de zorlu bir mücadeleye sokacaktır. Züleyha’nın ise artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştır.

Bir yandan olan bitene üzülse de bir yandan hala kendini haklı bulan Müjgan, artık Behice cephesini de kaybetmiştir. Züleyha’nın dikkat çekmek için Demir’i vurduğunu söyleyen Müjgan’a kendi halası bile artık itibar etmeyecektir. Yılmaz, Züleyha’yı kurtarmak için çabalarken, Müjgan da evliliğini kurtarmak için çaba gösterecektir. Ancak yapacağı şey, kendisi dahil pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir.

Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı için takipte kalınız.

SIRADAKİ HABER