MagazinDağhan Külegeç'ten birinci yıl kutlaması!

Dağhan Külegeç'ten birinci yıl kutlaması!

Paylaş
Dağhan Külegeç'ten birinci yıl kutlaması!

2007-2011 yılları arasında Kanal D'de ekranlara gelen Kavak Yelleri dizisi ile yıldızı parlayan Dağhan Külegeç, geçtiğimiz Nisan ayında, 7 yıldır birlikte olduğu Tuğba Aytaş ile geçtiğimiz sene sessiz sedasız nikâh masasına oturmuştu. Mutlu bir evlilik sürdüren Külegeç şimdi ise evlilik yıl dönümünü kutladı.

Bir döneme damga vuran 'Kavak Yelleri' dizisinde canlandırdığı 'Efe' karakteriyle hafızalarda yer eden, 'Lise Defteri', 'Kiraz Mevsimi' ve 'Yeni Gelin' gibi yapımlarda rol alan Dağhan Külegeç, Tuğba Aytaş ile geçtiğimiz ekim ayında evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Çift, aile arasında düzenlenen bir törenle nişanlanmıştı.

Haberin Devamı

İkili, 10 Haziran 2023 tarihinde Sapanca'daki bir otelde düğün yapmıştı. Külegeç, düğün öncesi Aytaş’ı baba evinden davul ve zurna ile almaya gitmişti. Çiftin mutlu gününden ilk kareyi oyuncunun annesi paylaşmıştı.

Şimdi ise Dağhan Külegeç, evlilik yıl dönümünde romantik bir paylaşıma imza attı. Tuğba Aytaş'la fotoğrafını sosyal medyada yayımlayan oyuncu, "Evliliğimizin birinci yılı kutlu olsun. Tuğba Aytaş seni çok seviyorum" notunu düştü.

Dağhan Külegeçten birinci yıl kutlaması