MagazinGece Gölgenin Rahatına Bak şarkısını söyleyen genç yetenek Çağatay Akman kimdir?

Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısını söyleyen genç yetenek Çağatay Akman kimdir?

Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısını söyleyen genç yetenek Çağatay Akman kimdir?

Genç müzisyen Çağatay Akman dün akşam Beyaz Show'un konuğu oldu. . "Gece Gölgenin Rahatına Bak" adlı parçasıyla internette dinlenme rekorları kıran Çağatay Akman dün akşam Beyaz Show'da izleyenlere müzik ziyafeti yaşattıGece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı ile dikkatleri üzerine çeken Çağatay Akman herkesin beğenisini kazandı. Video paylaşım sitelerinde rekor kıran genç yeteneğin geçmişini merak edenler, ‘Çağatay Akman kimdir?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte, henüz kariyerinin ilk basamaklarını çıkan genç yeteneğin biyografisi!


ÇAĞATAY AKMAN KİMDİR?


Henüz 18 yaşında olan Çağatay Akman, ailesiyle birlikte Zeytinburnu’nda oturuyor. Bir ablası var. Annesi ev hanımı, babası ise deri işiyle ilgileniyor. Ticaret Meslek Lisesini terk etti, ancak eğitimine kaldığı yerden devam edecek. Şu ana kadar hiçbir müzik eğitimi almadı. Konservatuar okumak istiyor. Sadece gitar kursuna gitti.

Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısını söyleyen genç yetenek Çağatay Akman kimdir


GECE GÖLGENİN RAHATINA BAK ŞARKISI 2 AYDA 120 MİLYONA YAKIN İZLENDİ!


Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı herkesin dilinde olan Çağatay Akman’ın videosu 2 aylık bir sürede 120 milyona yakın izlendi. Bütün müzik tarzlarını harmanladığını söyleyen genç şarkıcı, verdiği bir reportajda müzik yeteneğini nasıl keşfettiğini şu sözlerle dile getiriyor: 5 sene önce hoşlandığım bir kız ile aynı ortamda bulunmak için gitara yazıldım. O sıralar aklımda hiç şarkı söylemek yoktu. Ailemi zorla ikna edip yazıldım. Heyecanla kursa gittim bir baktım, kız mezun olmuş. Meğer kızın sosyal medyadan 9 ayki gönderilerine bakıyormuşum, haberim yokmuş…

1 ay içinde gitar çaldım ve şarkı söylemeye başladım. Bizim yıl sonu gösterilerimiz oluyordu, onlara katıldım ve herkes sesimi beğendi. Konserler vermeye devam ettim, sosyal medyada paylaşımlar yaptım. Büyük bir kitle yakaladım ve artık başkalarının şarkılarını söylemek yerine, insanlar benim şarkılarımı söylesin dedim. Gece Gölgenin rahatına bak şarkısını çıkarttım ve çok güzel de gidiyor şu an…

İŞTE ÇAĞATAY AKMAN'IN BEYAZ SHOW PERFORMANSI...


"Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısı ile sosyal medyada geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Çağatay Akman bu hafta Beyaz Show'daydı! Sempatik hareketleri ile Beyaz'ın ve seyircilerin gönlüne taht kuran Çağatay Akman, "Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısı ile izleyenlerden büyük beğeni topladı!
BEYAZ SHOW'UN KONUKLARI KİMLERDİ?


Mustafa Ceceli, ünlü şarkıcı İrem Derici, Doktor Oğuz Özyaral, "Olanlar Oldu" filmiyle izleyenleri kahkahalara boğan güzel oyuncu Tuvana Türkay, "Fırıldak Ailesi" filmiyle Yılmaz Vural; filmin yaratıcısı, mizahın usta kalemi Varol Yaşaroğlu ve "Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısıyla listeleri alt üst eden Çağatay Akman Beyaz Show'a konuk oldu.

SIRADAKİ HABER