Magazin 23 Mayıs Survivor kim elendi, kim gitti? Dün akşam dokunulmazlığı kim aldı, Survivor eleme adayı kim oldu?

23 Mayıs Survivor kim elendi, kim gitti? Dün akşam dokunulmazlığı kim aldı, Survivor eleme adayı kim oldu?

23 Mayıs Survivor kim elendi, kim gitti? Dün akşam dokunulmazlığı kim aldı, Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor’da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununun ardından haftanın 4. eleme adayı da belli oldu. Bu hafta oynanan oyunlarda Gönüllüler takımından 2 Ünlüler takımından 1 eleme adayı çıkmıştı. Peki, 23 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu? İşte yanıtı…

Survivor’da 23 Mayıs Pazartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununun sonucunda bu haftanın 4. eleme adayı da belli oldu. Berkan, Ayşe ve Hikmet’in bulunduğu eleme potasına sürpriz bir isim daha girdi. Peki, dün akşam dokunulmazlığı kim aldı? 23 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu?

DÜN AKŞAM DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Survivor’da dokunulmazlık oyunları eskisinden daha büyük önem taşıyor. Zira takımlarda yarışmacı sayısı azaldıkça her yarışmacı eleme potasına girebiliyor. Geçtiğimiz hafta yarışmanın güçlü isimlerinden Seda beklenmedik şekilde elenerek yarışmaya veda etmişti.

Son eleme konseyinde tüm eleme adaylarının Gönüllüler takımından çıkması bu hafta yarışmacıların daha da hırslanmasına neden olurken Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda da kıran kırana bir mücadele yaşandı.

İlk olarak kadın yarışmacıların parkura çıktığı etabın kazananı 8-6’lık skorla Gönüllüler takımı oldu. Ardından erkeklerde mücadeleyi yine Gönüllüler takımı yine 8-6’lık skorla kazandı. Böylelikle dokunulmazlık oyununum kazananı Gönüllüler oldu.

23 MAYIS SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanarak rahat bir nefes alırken ünlüler takımı eleme adayını seçmek için konseyde bir araya geldi. Ünlüler takımında yapılan oylamanın sonucunda en çok oyu alarak haftanın 4. eleme adayı olan yarışmacı Sude oldu.

SURVİVOR KİM ELENDİ, KİM GİTTİ?

Bu haftanın eleme adayları Gönüllüler takımından Berkan ve Hikmet olurken, Ünlüler takımından Ayşe ve Sude oldu. Ancak Survivor’da dün akşam eleme yapılmadı.

24 Mayıs Salı akşamı konsey sonunda SMS oylarının açıklanmasıyla en az oyu alan isim yarışmadan elenecek.

SIRADAKİ HABER