Magazin Üç Kız Kardeş 12. bölüm kesintisiz tek parça full izle! Üç Kız Kardeş dizisi son bölüm izle Kanal D

Üç Kız Kardeş 12. bölüm kesintisiz tek parça full izle! Üç Kız Kardeş dizisi son bölüm izle Kanal D

Üç Kız Kardeş 12. bölüm kesintisiz tek parça full izle! Üç Kız Kardeş dizisi son bölüm izle Kanal D

Üç Kız Kardeş dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta salı akşamı da Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluştu. Bu hafta 12. bölüm ile ekranlardaki yerini alan dizide mahkeme gününün belli olması Somer’in canını sıkarken, Türkan boşanma konusunda kararlı durdu. Ancak içten içe de yıkım yaşadı. İşte Üç Kız Kardeş’in son bölümünü kaçıranlar için Kanal D Üç Kız Kardeş 12. Bölüm full izleme linki…

Üç Kız Kardeş’in son bölümü izleyenleri yine Kanal D ekranlarına kilitledi. 17 Mayıs Salı akşamı seyirciyle buluşan son bölümde Mine, Rüçhan ile yaptığı anlaşma sayesinde Nihat’a karşı güç kazanırken, bu anlaşma Rüçhanın gizli planlarına hizmet etti. Diğer yandan boşanmak istemeyen Somer de Türkan’ın kalbini kazanmak için elinden geleni yaptı. İşte Üç Kız Kardeş’in 12. bölümünde yaşananlar ve son bölümü full izleyebileceğiniz Kanal D bağlantısı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ’İN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Somer, Türkan’ı kazanmak için çabalamaktadır ancak Türkan ayrılık konusunda kararlı duruş sergiler. Bu da Somer’i daha da çileden çıkarır.

Somer’e karşı savaşında Nihat, Mine’yi ve çocuğunu kullanarak iyice kendine mahkûm eder. Nihat’ın bu takıntılı hallerinden korkmaya başlayan Mine Rüçhan’ın iş birliği teklifi ile Nihat’a karşı biraz olsun güçlenir. Diğer yandan bu iş birliği Rüçhan için tamamen kendi gizli hesaplarına hizmet etmek amacıyladır. 

Türkan'ın kendisinden ayrılmak istemesinde kararlı durmasından pes etmeyen Somer, Türkan'ı teknede yalnız bırakır ve ona ufak bir oyun oynamak ister. Fakat Türkan, korku dolu anlar yaşar. 

Rüçhan, Kalender Ailesi'ne karşı vurucu bir hamle yapmaya hazırlanır. Fatih'in verdiği evraklarla Sadık ve ailesi için zor günler başlamak üzeredir. Evliliğini kurtarmak isteyen Somer için mahkeme gününün belli olması işleri iyice çıkmaza sokar. Türkan ise boşanma davasını iple çektiğini göstermeye çalışsa da içten içe büyük üzüntü yaşamaktadır.

ÜÇ KIZ KARDEŞ’İN 12. BÖLÜMÜNÜ FULL İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

 

 

SIRADAKİ HABER