Magazin Yasak Elma bu akşam neden yok 14 Mart? Yasak Elma’nın yeni bölümü ne zaman?

Yasak Elma bu akşam neden yok 14 Mart? Yasak Elma’nın yeni bölümü ne zaman?

Yasak Elma bu akşam neden yok 14 Mart? Yasak Elma’nın yeni bölümü ne zaman?

Yasal Elma dizisinin merakla beklenen 135. bölümü 14 Mart Fox TV yayın akışında yer almıyor. Eda Ece, Şevval Sam ve Berk Oktay gibi sevilen oyuncuların başrolleri paylaştığı dizi her hafta pazartesi akşamları seyirciyle buluşuyordu. Peki, Yasak Elma neden yok, yeni bölüm ne zaman? İşte ayrıntılar…

Yasak Elma hayranlarına üzücü haber geldi, fenomen dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmıyor. Fox TV ekranlarında 5 sezondur büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Yasak Elma geçtiğimiz hafta 134. Bölüm ile ekranlardaki yerini almıştı. Hayranları üzen haberin ardından Yasak Elma’nın 14 Mart akşamı neden olmadığı ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı araştırılmaya başlandı…

YASAK ELMA NEDEN YOK?

Yasak Elma’nın bu hafta yeni bölümü yayınlanmayacak. Fox TV 14 Mart Pazartesi yayın akışında Yasak Elma yer alsa da sevilen dizi bu hafta tekrar bölümüyle ekranlarda olacak.

Dizinin yeni bölümünün neden olmadığına ilişkin haber Gazeteci Birsen Altuntaş’tan geldi. Altuntaş’ın haberine göre, dizinin yönetmeni Ece Erdek Koçoğlu’nun ikinci kez koronavirüse yakalanmasının ardından sette yeni bir vaka daha çıktı.

Dizide Çağatay karakterini canlandıran Berk Oktay’ın da korona test sonucunun pozitif çıktığı bildirildi. Başarılı oyuncu önceki yıl sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy ile beraber kovide yakalanmıştı. Başrol oyuncusunun korona olması dizinin bugün ekrana gelecek yeni bölümünün yetişmemesine neden oldu.

YASAK ELMA’NIN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Yapım şirketinden yapılan açıklamaya göre, Yasak Elma’nın 135. Yeni bölümü 21 Mart Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında olacak.

YASAK ELMA’NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kumru’nun annesi Handan gelir gelmez Kumru’nun başına gelenlerden Yıldız’ı sorumlu tutar ve ona savaş açar. Kumru kendi ayakları üstünde durmaya kararlıdır.

Handan Yıldız’ı alt etmenin yolunun Ender’den geçtiğini öğrenir…

SIRADAKİ HABER