'Makas' atan sürücü yakalandı

'Makas' atan sürücü yakalandı

İstanbul'da karayolunda sürekli şerit değiştirerek araç kullanırken kameralara yakalanan sürücü gözaltına alındı. Sürücünün akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için hastaneye sevk edileceği ardından hakkında yasal işlem başlatılacağı öğrenildi

22 Ocak 2015, Perşembe 18:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

E-5 Karayolunda 4 gün önce bir sürücü, sarı renkli otomobilini tehlikeli şekilde sürerken kameralara yakalanmıştı. Görüntülerde otomobiliyle sürekli şerit değiştiren sürücünün halk arasında "makas atmak" tabir edilen zikzaklar çizerek trafiği tehlikeye düşürdüğü görülmüştü.

SAKARYA’DA YAKALANDI


Sosyal medya üzerinde yayılan bu görüntülerin ardından harekete geçen Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri önce aracın plakasını, daha sonra sahibini belirledi. Görüntülerde ışık nedeniyle sarı renkte görülen otomobilin renginin bal köpüğü olduğu Bahçelievler’de bir kapalı otoparkta saklandığı ortaya çıktı.

Araç sahibi görüntülerdeki sürücünün kendisi değil, Ünal T. olduğunu, ona da otomobili emaneten verdiğini söyledi. Adresi tespit edilen Ünal T., Sakarya’da gözaltına alınarak İstanbul’a getirildi.

AKIL SAĞLIĞI KONTROLÜNDEN GEÇİRİLECEK

Sürücü Ünal T.’nin öncelikle akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için hastaneye götürüleceği daha sonra hakkında yasal işlem başlatılacağı öğrenildi.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer26039","26039","201501","26039-244952.jpg","1", "0","Trafikte kan donduran hareketler");

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İstanbul'da korkunç olay! Cinayet adım adım geldi