Make Up Forever yeniden sadece Sephora mağazalarında

HD makyajın öncüsü MAKE UP FOR EVER, şimdi de kusursuz görünümün ihtiyacı olan tüm dokunuşları 2017 koleksiyonunda sunuyor. İşte 2017 koleksiyonu...

07 Temmuz 2017, Cuma 14:38
A A
Fiyatı: 172 TL

Fiyatı: 172 TL

Kusursuz cilt uzmanından ; Waterblend Artık ciltte hiçbir iz bırakmadan yüzü, dekolte bölgesini, kolları ve bacakları tek adımda bir bütün hâline getirmek mümkün. Water Blend'in akışkan, esnek formülü ürünün katman şeklinde uygulanabilmesini sağlıyor Water Blend'in suyumsu jel yapısı şişede tutulacak kadar kıvamlı olsa da, ciltle temas ettiği an cilde karışıyor. Likide dönüştükten sonra, fondöten yüze ve vücuda kolayca uygulanabiliyor.

Fiyatı: 110 TL

Fiyatı: 110 TL

Dudakların odak noktası renk: Artist Acrylip Formülün, yapışkan olmayan mineralli parçacıkları renk dağıtımını eşitliyor ve dengeliyor. Silika jeli, aşırı yağı emen 3D matriks jelle ince çizgileri doldurarak dudak yüzeyini pürüzsüzleştiriyor. Hafif yapısı sayesinde Artist Acrylip, dudaklarda yapış yapış bir his yaratmıyor. Artist Acrylip, eğik aplikatörü sayesinde kusursuz uygulama kolaylığı sunuyor. Aplikatör, dudak kontürünü tamamen kaplıyor ve tek uygulamada eşit, güzel bir sonuç alınıyor. Ürünün yumuşak, sıkılabilir tüpü dudaklara ince fakat yoğun bir bitiriş uygulanmasını sağlıyor. Make Up For Ever tavsiyesi: Özgün bir renk elde etmek için, sınırsız renk seçeneklerini birbirine karıştırılabilirsiniz. Ürünün 10 farklı tonu bulunuyor.

Fiyatı: 150 TL

Fiyatı: 150 TL

İddialı ve karakterli kaşlar: Brow Pencil Make Up For Ever, doğal görünümden sofistike görünüme kadar herkesin kaşlarını kişiliğine göre ayarlayabilmesini mümkün kılan Brow Pencil'ı kadınlarla buluşturuyor. Ürün kaşları şekillendirirken, kaş rengini eşitliyor, kaşlardaki boş alanları dolduruyor ve kaşların yoğunluğunu tamamen değiştirebiliyor. Brow Pencil'ın formülü içeriğindeki balmumu ve pigmentler arasında denge kurarak uzun süreli, yoğun bir etki sağlıyor. Silika tozu uygulamayı kolaylaştırıyor ve uygulamaya yüksek incelik katıyor. Brow Pencil'ın formülünde yüzde 30 oranında yer alan Japon balmumu ve Hint yağı, ürünün kalıcılığını arttırıyor. En iyi ve eşit rengi sağlamak için Brow Pencil'ın belirli tonlarının yüzde 30'u pigmentlerden meydana geliyor. Polibüten yağı, kusursuz renk dağılımını sağlıyor. Asimetrik şekildeki Brow Pencil, ayarsız ucu sayesinde farklı bitirişleri mümkün kılıyor. Ucun geniş kısmıyla renk daha yoğun veya seyrek şekilde yayılabiliyor. Ürünün formülü zarif bir uygulamayı garanti altına alıyor ve kaş bölgesindeki boşlukları dolduruyor. Brow Pencil'ın ucu, kalemtıraşla açıldığında bile asimetrik kalmaya devam ediyor. Kaşlara hoş bir görünüm vermek için, doğal kaş rengine en uygun ürünü seçmek gerekiyor. İdeal kaş rengine göre seçilebilmesi için Brow Pencil'ın renkleri kalemin renginden anlaşılabiliyor.

Kaşlara ince dokunuş: Brow Liner Make Up For Ever, herkesin kaşlarının karakter kazanmasını sağlamak adına kaşlar için tasarladığı Brow Liner'ı kadınların beğenisine sunuyor. Usta incelik ve yoğun renkle hazırlanmış bu yeni Make Up For Ever ürünü, kaşlara yeni bir hava katıyor. Brow Liner'ın yenilikçi formülü ve pigmentlerle zenginleştirilen su bazlı yapısı, etkisinin kalıcılığını artırıyor, yumuşak yapısı ve yoğun pigmentli rengiyle bakışlara anlam katıyor. Brow Liner renk tonları, yaklaşık yüzde 25 pigment içeriyor. Poliol bileşimi en iyi renk üretimini, jel bileşimi eklentisi de pigment parçacıklarının eşit şekilde dağılmasını sağlıyor. Renk ifadesi kusursuz bir hâl alıyor. Yumuşak özelliklere sahip kutup yağı, formülün merkezinde yer alıyor ve rahatlık hissi veriyor. Ayrıca, dereceli tonlamanın yapılmasını sağlıyor. Formülün içindeki polimer jel, ürünün uzun süre etkisini yitirmemesine neden oluyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.