Maketi gerçek sandı, ceza yememek için 1,5 saat bekledi

Maketi gerçek sandı, ceza yememek için 1,5 saat bekledi

Kocaeli'nden Çanakkale'ye tatil için giden Burhan Çakmak (30), dönüş yolunda ehliyetini unuttuğunu fark etti. Otoban üzerindeki polis maketini gerçek sanan Çakmak, 1.5 saat boyunca 'aracın gitmesini' bekledi. Durumu sonradan fark eden Çakmak, çektiği video ile internette tıklanma rekorları kırdı

06 Mart 2018, Salı 15:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Olay geçtiğimiz günlerde Çanakkale- Bursa kara yolunda meydana geldi. Tatil için Çanakkale'ye gelen Burhan Çakmak (30), Kocaeli'nin Gebze ilçesine dönmek için aracıyla yola çıktı. Ancak ehliyetini evde unuttuğu için tedirgin olan Çakmak, yolda gördüğü polis aracı maketini gerçek zannedince, arabasını sağa çekerek 1.5 saat beklemeye başladı. Aracın hareket etmediğini görüp beklemekten de sıkılan Çakmak, polis otosunun yanına gitti. Polis aracının maket olduğunu görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Burhan Çakmak, bu videoyu çekerek sosyal medya hesabından paylaştı.


 

İNTERNETTE TIKLANMA REKORLARI KIRDI


Kısa sürece binlerce tıklanma alan video internette günün konusu oldu. Daha evvel kamyonetinin aküleri 1 ayda 8 kere çalındığından kamyonetin kasasında yatarak hırsızları bekleyen Çakmak, çektiği videolarla fenomen olma yolunda ilerliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ege Denizi beşik gibi! Gece yarısı bir deprem daha