Makyajın olmazsa olmazı aydınlatıcılar

Günlük makyajın yanı sıra özellikle gece makyajının vazgeçilmezleri arasına giren aydınlatıcılar, makyaja final dokunuşu gerçekleştirerek, canlı ve parlak görünmenizi sağlıyor.

24 Aralık 2019, Salı 14:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

essence’nin crystal power vegan allık ve highlighter paleti, ten renginize hoş bir parıltı katarak, elmacık kemikleri, dudakların kenarı ve şakak bölgesi gibi yüzde ön plana çıkmasını istediğiniz bölgeleri vurgulamanıza yardımcı oluyor.


Makyaj altı olarak ya da tek başına da kullanılabilen palette yer alan 4 yumuşak tonu eliniz ya da fırça yardımıyla sürerek, yüzünüzde parlak vurgular oluşturabilirsiniz.

Gözlerinizin içi ayrı dışı ayrı parlasın

Gözlerinizin içi ayrı dışı ayrı parlasın

essence Crystal power göz farı paleti, gözlerinizin içi parlarken göz kapaklarında da kristal gibi parlayan bir efekt yaratmanıza yardımcı olacak.

8 parıltılı ve mat farı bir arada sunan göz farı paleti, kristal gibi parıldayan göz kapakları için rosé gold, yeşil-mavi ve parıltılı beyaz renk seçeneklerine sahip. Pudramsı dokusu sayesinde oldukça yumuşak bir dokunuş sunan paleti, fırçayla veya parmak uçlarıyla uygulanarak kolayca dağıtabilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yılbaşında sevdiklerinize alabileceğiniz hediyeler