Makyajında gerçek böcek kullanan artist…

Dikkat! Eğer minik böceklere bakmakta zorluk çekiyorsanız bu haber bir hayli canlıdan oluşuyor. Makyaj artisti Jasmine yüzüne uyguladığı makyajda gerçek böcek kullanıyor! İşte makyajı inceledikçe çoğu kişiyi rahatsız eden çoğu kişiyi de kendine hayran bıraktıran makyajlar…  

12 Ocak 2018, Cuma 12:42
A A
Posta.com.tr

Posta.com.tr

Söz konusu sanat olduğunda hayal gücünüzü zorlamanızda her zaman fayda vardır. Özellikle birbirinden başarılı sanatçılar arasından sıyrılacaksınız.  

Şimdi tanışacağınız makyaj artisti sosyal medyada gördükleriniz gibi makyaj yapmıyor. Bu işe o kadar gönlünü vermiş ki makyaj sanatını yüzüne uygularken, tamamen gerçek böcekleri kullanıyor.  

Evet yanlış okumadınız, bu makyaj sanatçısı makyajında gerçek kurt, solucan, böcek, arı, çekirge kullanıyor ve günden güne takipçi sayısı da artıyor.  

Instagram adıyla “butterflyjasmine49” yani namı değer Jasmine tahmin edersiniz ki minik böceklerden pek de korkmuyor ya da iğrenmiyor.  

Hemen hemen her göz makyajında aynı yöntemi uygulayan Jasmine’nin bu gerçek böceklerle süslenmiş makyaj tekniği çoğu kişinin midesini bulandırırken, çoğu kişi de yöntem karşısında hayranlık duyuyor.  

Bakalım siz fotoğraflara baktıkça ne hissedeceksiniz…  

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.