Makyajınızın her detayına ışıltı katın

Geçen yıl başlayan ışıltı trendinin makyajdaki önemi her geçen gün daha da artıyor. Allıklardan yüz ve göz paletine, dudaklardan ojelere birçok makyaj malzemesinde ışıltıyı görmek mümkün. Işıltı ile birlikte pastel renkler ve doğal görünümlü makyajlar popülerliliğini koruyor

25 Mart 2019, Pazartesi 13:54
A A
Makyajınızın her detayına ışıltı katın

Sezonun makyaj trendlerinde ışıltılar öne çıkıyor. Doğal ve sade görünümle çekici olmak da halen oldukça popüler. Catrice; likit kapatıcılardan, toz pudraya; pastel tonlu göz farından likit rujlara ve kirpiklere hacim kazandıran maskaralara kadar makyajınızın her detayında doğal görünmenizi sağlıyor.

PASTEL TONLARINDA PALET İLE MÜKEMMEL GÖRÜNÜN

Pempe, lila, pudra renklerin yer aldığı Catrice The Edgy Lilac Collection Göz Farı Paleti ile gözlerinizi ön plan çıkarabileceksiniz. Palet, pastel renk dağılımıyla mükemmel görünümler elde etmenize yardımcı olacak. Makyajınızın vazgeçilmezleri arasında yerini alacak Catrice Hacim Maskara ile de gözlerine vurgu yapabileceksiniz.

YOK GİBİ MAKYAJ

Kullanım kolaylığı ve ince yapısıyla Catrice HD Likit Kapatıcı Fondöten yüzünüzdeki tüm kusurlarını kapattığı gibi yok gibi makyajınızın ilk adımı olacak. Gümüş parıltı parçacıkları sayesinde göz alıcı görünüm yaratan Catrice Toz Pudra ile de yüzünüze hafif bir ışıltı katabilirsiniz.

MAT DUDAKLAR

Parlatıcıların modası hiç geçmese de dudaklarda mat görünüm ağırlığını koruyor. Catrice Likit Ruj doğal makyajınızın tamamlayıcısı olacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İç çamaşırı defilesine damga vuran kareler