Malatyaspor'un UEFA Avrupa Ligi maçı ne zaman? Ljubljana-Rigas maçı ne zaman?

UEFA Avrupa Ligi 2019-2020 sezonu 2. eleme turu kuraları çekildi. Peki, Ljubljana-Rigas maçı ne zaman? Malatyaspor'un UEFA Avrupa Ligi maçı ne zaman? İşte detaylar…

19 Haziran 2019, Çarşamba 17:09
A A
Malatyaspor'un UEFA Avrupa Ligi maçı ne zaman? Ljubljana-Rigas maçı ne zaman?

Yeni Malatyaspor, UEFA Avrupa Ligi 2. eleme turunda Olimpia Ljubljana-Rigas eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak. Peki, Ljubljana-Rigas maçı ne zaman? Malatyaspor'un UEFA Avrupa Ligi maçı ne zaman? İşte detaylar…

UEFA Avrupa Ligi 2019-2020 sezonu 2. eleme turu kuraları çekildi. İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde Türkiye'den Yeni Malatyaspor da yer aldı.

Yeni Malatyaspor, 2. eleme turunda Slovenya temsilcisi Olimpija Ljubljana ile Letonya ekibi Rigas arasındaki eşleşmenin galibiyle karşılaşacak.

Organizasyonda 2. eleme turu ilk karşılaşmaları 25 Temmuz, rövanşları da 1 Ağustos'ta oynanacak.

YENİ MALATYASPOR KURADAN MEMNUN

Yeni Malatyaspor Kulübü Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, UEFA Avrupa Ligi 2. eleme turunu geçebileceklerini söyledi.

Gündüz, yaptığı açıklamada, UEFA Avrupa Ligi 2. eleme turunda Slovenya temsilcisi Olimpija Ljubljana ile Letonya ekibi Rigas arasındaki eşleşmesinin galibiyle karşılaşacaklarını belirtti.

Kuranın hayırlı olmasını dileyen Gündüz, "Turu geçebileceğiz takımlar. İnşallah bu yıl gruplara kalırsak büyük başarı elde etmiş oluruz. Üç eleme oynayacağız kolay değil. Amacımız gidebileceğimiz yere kadar gidip ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek." değerlendirmesinde bulundu.

Gündüz, transfer komitesinin çalışmalarını sürdürdüğünü ve görüştükleri oyuncuların olduğunu sözlerine ekledi.


Sıradaki haber yükleniyor...