Mali: O sözleri ben söylemedim

Mali: O sözleri ben söylemedim

Mehmet Ali Erbil, yanlarındaki güzellerle ilgili olarak, 'Onlar yabancı değil Vanlı. Bize geldiler yedirdik, içirdik, giydirdik şimdi de yolcu ediyorum' ifadelerinin kendisine ait olmadığını söyledi

20 Aralık 2011, Salı 11:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile abisi Mustafa Erbil, pazar günü İstinye Park’ta iki yabancı güzelle objektiflere yakalandı. Erbil kardeşler, Mustafa Erbil’in şirketinin konukları olduğu söylenen iki güzelle gün boyunca mağazaları gezdi, alışveriş yaptı.

Kadınlar kıyafet denerken iki kardeş sabırla bekledi. Alışveriş sonunda faturaları ödeyen Mustafa Erbil oldu. Paketleri otomobile taşıma işi ise Mehmet Ali Erbil’in özel şoförüne düştü.

Erbil'in, gazetecilerin yabancı kızlarla ilgili sorularını ise "Onlar yabancı değil Vanlı. Bize geldiler yedirdik, içirdik, giydirdik şimdi de yolcu ediyorum. İnsanlık görevimizi yaptık" diyerek yanıtladığı iddia edildi.

Haberin yayınlanmasının ardından Mehmet Ali Erbil bir açıklama yaparak "Ben bu sözleri söylemedim. Yanımda bulunan ağabeyimin gazetecilerle yaptığı bir sohbettir" dedi. 

HÜRRİYET

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Hakkı huzuru köy hayatında buldu