Maliye Bakanı'ndan gazetecilere bayram harçlığı!

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Batman'da elini öpen çocuklar ve kendisini takip eden gazetecilerle bayramlaşarak 5'er lira harçlık verdi. Bakan Şimşek "Sakın, bu paraları harcamayın. Yanınızda hatıra kalsın" dedi

15 Ekim 2013, Salı 16:25
A A
Maliye Bakanı'ndan gazetecilere bayram harçlığı!

Batman Valisi Yılmaz Arslan, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katıldığı bayramlaşma törenine katılan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kendisini takip eden gazetecilere de bayram harçlığı verdi.

Kültür merkezi binası önünde kendisini bekleyen 20 çocuğa zarf içinde 5'er liralık harçlık dağıtan Bakan Şimşek, daha sonra töreninde karşısında gördüğü basın mensuplarına da cebinden çıkardığı paralardan 5'şer lira verdi.

'YANINIZDA HATIRA KALSIN'

10 gazeteciye bayram harçlığı dağıtan Bakan Şimşek "Sakın, bu paraları harcamayın. Yanınızda hatıra kalsın" dedi.

Bu arada paraların üzerine imza isteyen bazı gazetecilerin isteğini reddeden Bakan Mehmet Şimşek, "Bayram denilince kardeşlik iklimiyle birlikte, birlik ve beraberliğimiz pekişiyor. Demokratikleşme paketi bölgede güzel bir kardeşlik iklimi oluşturdu. Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bayramlar güzel günlerdir. Sabah 06.00'dan beri yoğun bir ziyaret programımızı aksatmadan gerçekleştirdik" diye konuştu.

AA

Sıradaki haber yükleniyor...