Malkoç Süalp, Güllü Aybar ile 20 yıl önce de aşk yaşamış

Bade İşçil'den 2016'da olaylı bir şekilde boşanan Malkoç Süalp beş ay önce Güllü Aybar ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt bugünkü köşesinde Malkoç Süalp ile Güllü Aybar'ın 20 yıl önce de sevgili olduğunu yazdı. İşte o yazı...

17 Mayıs 2018, Perşembe 09:33 Son Güncelleme: 17 Mayıs 2018, Perşembe 13:12
A A

Oyuncu Bade İşçil ile işadamı Malkoç Süalp, tanıştıktan 1.5 ay sonra evlenmiş, 2.5 yıl sonra da 20 Haziran 2016'da olaylı bir şekilde boşanmıştı.


Boşanmanın ardından çocukları Azur için dost kalmayı başaran ex çiftten Malkoç Süalp'in bir süre önce Güllü Aybar ile flört ettiğine dair duyumlar almış, inanmamıştım.

Çünkü herkes bilmese de; Güllü Aybar ile Malkoç Süalp, 1998'de altı ay süreyle flört etmiş ancak Süalp'in o dönem yurt dışında iş kurup taşınması nedeniyle yolları ayrılmıştı. Bu yüzden 'ex'ten next olmaz' diye düşünmüştüm ama olabiliyormuş meğer...

ARALARINDA 11 YAŞ FARK VAR

ARALARINDA 11 YAŞ FARK VAR

61 yaşındaki Güllü Aybar ile 50 yaşındaki Malkoç Süalp'in 20 yıl önce biten aşkı, bundan beş ay önce yeniden alevlenmiş.

Sosyetenin idol kadınlarından Güllü Aybar'ın magazin tarihine geçen en büyük aşkı, 1970'li yıllarda yedi yıl birlikte olduğu şarkıcı İlhan İrem'di.

Beş yıl evli kaldığı Hakan Behlil'den boşandıktan sonra, kendisinden 10 yaş küçük Menderes Utku, ardından da 15 yaş küçük eski basketçi Murat Evliyaoğlu ile flört etti.

Dengini buldu dediğimiz sevgilisi Akın Nalça'dan da uzun süre önce ayrılmıştı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.