Malkoçoğlu ateş püskürdü

Malkoçoğlu ateş püskürdü

Burak Özçivit, Ceylan Çapa ile ilişki yaşadığı iddialarına sert yanıt verdi. Özçivit, Twitter'dan yaptığı açıklamayla magazin basınına çattı

12 Ocak 2012, Perşembe 14:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

"Muhteşem Yüzyıl"ın Malkoçoğlu'su Burak Özçivit ile Şebnem-Celal Çapa çiftinin kızları Ceylan Çapa'nın birlikte olduğuna dair iddialar gün geçtikçe artıyor. Çiftin W Otel'de sarmaş dolaş görüldüğü öne sürüldü.

Özçivit, konuyla ilgili Twitter hesabından kısa bir açıklama yaptı. Özçivit, "İnsanların hayatlarını, düşüncelerini bilmeden yazılanlar çizilenler hoş değil. Bu tarz süsleyince işini yapiyorsun ya. Kaliten nerede peki? Hayat mücadelesinin unutturdukları...Neye koşturuyorsak... Önce sağlık" yazdı.

Özçivit'e önceki akşam, Bülent Ersoy'un kendisi için söylediği, "Burak Özçivit'i çok beğeniyorum, çok yakışıklı buluyorum. Ancak kendisini hiç görmedim; televizyondaki gibi yakışıklı mı? Muhteşem Yüzyıl'ı kaçırmıyorum. O gün telefonlara bakmıyorum. Ev yansa cevap vermem. Burak Özçivit'e bayılıyorum" sözleri de Özçivit'e soruldu. Özçivit, bu soruya yanıt verecekken telefonu çaldı ve gazetecilerin yanından ayrıldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nil Karaibrahimgil'den Hülya Avşar eleştirisi