Mame Thiam için Fenerbahçe'nin kapısında kuyruk var

Fenerbahçe'de Mame Thiam, Vitor Pereira'nın eleğine takıldı. Takımdan ayrı çalışmasına karar verilen ve yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Thiam için Türk kulüpleri adeta sıraya girdi. Fenerbahçeli oyuncu yeni durağını belirleyecek.

25 Temmuz 2021, Pazar 13:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1 sezon önce Kasımpaşa'dan bedelsiz alınan ve bedelsiz transfer edilmesi hayli mesele olan Mame Thiam, Fenerbahçe'den ayrılıyor.

Vitor Pereira'nın kadroda düşünmediği Senegalli oyuncu için Başakşehir başta olmak üzere, Konyaspor, Antalya, Rize ve Alanyaspor, Fenerbahçe'yi ve oyuncuyu ikna etmeye çalışıyor.

Taliplerinin fazla olması nedeniyle en iyi sözleşmeyi imzalamak isteyen Senegalli futbolcunun 1.5 milyon Euro maaş talebi olduğu ifade ediliyor. Thiam’ın Alanya tercihine sıcak baktığı ifade edilirken Başakşehir’in önerisine de İstanbul seçeneği nedeniyle olumlu yaklaşıyor. Oyuncunun kararını birkaç güne kadar vermesi bekleniyor.

Alanyaspor'un transfer görüşmelerini yürüten Cenk Melih Yazıcı’nın Thiam’ın menajeri Ediz Balkan’la dün akşam bir araya gelip şartları görüştüğü belirtildi. Alanyaspor ve Başakşehir bu transferde öne çıkıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray'da 2 KAP daha bekleniyor