Manavgat Belediyesi'nin eğitimcileri buluştu

Manavgat Belediyesi'nin eğitimcileri buluştu

Manavgat Belediyesi'nin eğitimcileri buluştu

25 Kasım 2019, Pazartesi 10:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla belediye bünyesindeki eğitimciler için kutlama yemeği düzenlendi.

Manavgat Belediyesi'ne ait Boğaz Otel'de düzenlenen yemeğe, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i temsilen Başkanvekili Erşan Özden, Mustafa Ceylan ve birim müdürleri katıldı. Manavgat Belediyesi'nin kreş, çocuk kültür merkezi, aile eğitim merkezi, kız öğrenci ve erkek öğrenci misafirhanesi, gençlik merkezi birimlerindeki öğretmenler, kutlama yemeğinde bir araya gelerek, güzel bir akşam geçirdi, Öğretmenler Günü için hazırlanan pastayı birlikte kesti.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından hazırlatılan hediyeler, başkan yardımcıları tarafından uzman eğitmen kadrosuna takdim edildi. Manavgat Belediye Başkanvekili Erşan Özden, Manavgat Belediyesi eğitmenlerinin Cumhuriyet ve Atatürk ışığında eğitim verdiğini dile getirdi. Özden, "24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla uzman eğitmen kadromuzla bir arada olmaktan son derece mutluyuz. Manavgat Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen'in de her zaman ifade ettiği gibi Manavgat Belediyesi'nin topluma kazandırdığı, eğitim verdiği her birey, Cumhuriyet ve Atatürk'ün gösterdiği hedefte eğitim alıyor. Manavgat Belediye'miz bu anlayış kapsamında eğitim vermeye devam edecektir" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Manavgat'ta 4-6 yaş grubuna Kur'an kursu