Manchester United'ın yıldızları için şoke eden seks iddiası!

Manchester United'ın yıldızı Fosu-Mensah iri gögüslü bir modele, takım arkadaşı Anthony Martial ve kendisi ile beraber olması için teklif götürdü

28 Nisan 2016, Perşembe 10:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Manchester United'ın yıldızı Fosu-Mensah iri gögüslü bir modele, takım arkadaşı Anthony Martial ve kendisi ile beraber olması için teklif götürdü. 18 yaşındaki oyuncu, Fransız model Eglantine-Flore Aguilar'a beraber olmak istediğini ve takım arkadaşı Anthony Martial'in de onlara katılmasını istediğini belirtti.

Hollandalı Mensah; Aguilar'a, iri göğüslü ve kalçalı kadınları çok çekici bulduğunu belirterek, isterse bir arkadaşını da getirebileceğini belirtti. Sıra dışı teklifin fünler öncesinde genç oyuncu, yine modelden kucak dansı ve seksi resimler yollamasını istemişti.

Timothy Fosu Mensah, takımının geçtiğimiz hafta Aston Villa'ya konuk olduğu karşılaşma sonrası kaldıkları otelde Aguilar ile görüntülü konuşmuş, ardından 20 yaşındaki Martial, Fransızca bildiği için kadraja girerek sarışın modelle konuşmuştu.

"23 yaşındaki Eglantine, konu ile alakalı: "Timothy, United'ta oynuyor, kendini büyümüş sanabilir ancak gerçek şu ki kendisi sadece kaybolmuş bir küçük çocuk. Bir kadını etkilemek konusunda en küçük bir fikri bile yok." Bana kaldıkları otelde sıkıldığını ve görüntülü konuşma yapmak istediğini söyledi. Ardından Anthony göründü. Kesinlikle daha etkileyici ve daha tatlı biri. Açıkçası bir kadınla nasıl konuşulması gerektiğini bilen biri.

"çok güzel bir konuşmaydı. Birazcık Fransızca konuştuktan sonta Timothy ile konuşmaya başladık. Ardından Timothy'e dönüp bana Franszıca bir arkadaşımla birlikte otele gelmemi istediğini söyledi. Bende esprili bir şekilde "Neden ben yeterli değil miyim" dedim ve o da "İki siyahi erkekle baş edebilir misin? Eğer öyleyse arkadaşa gerek yok" dedi.

Konuşmaya devam eden Fosu, kendisinin çıplak resim atmasına karşın, modelin kendisine hiç çıplak resim yollamamasına sitem etti. Reality Show yıldızı olan Eglantine, daha sonra futbolcunun hiçbir mesajına cevap vermedi.

"Instagram'dan tanıştılar İkili, Mensah'ın Aguilar'ın resimlerini Instagramdan beğenmesi ile tanıştı ve o günden beri çift birbirlerine flörtöz mesajlar atmaya başladı. Ardından Fosu, Eglantine'e kendi telefon numarasını verdi ve ikili Whatsapp'tan konuşmaya başladı. Arkadaşça geçen sohbetin ardından oyuncu modele ne zaman 24 yaşına basacağını sordu. Gelecek haftalarda" cevabını alan Mensah'ın "Doğum günü seksi?" sorusuna modelin cevabı "çok komik, bakarız" oldu.

"Ardından Fosu Mensah kendi doğumgününün haftaya olduğunu belirterek genç modeli Snapchat'e ekledi. Futbolcu daha sonra Eglantine'e "zenci erkeklerden hoşlanıp hoşlanmadığını" sordu. Fosu'nun hangi tür kadınlardan hoşlandığını merak eden model ırk farketmez, "iri göğüs ve iri kalçalardan hoşlanırım" cevabını aldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cüneyt Çakır ve Yaşar Kemal Uğurlu bu hafta VAR hakemi olacak