Manisa'daki evde kötü koku alarmı: 5 kamyon çöp çıkarıldı!

Manisa Kula'nın Çarıkballı Mahallesinde komşularının kötü koku geldiği gerekçesiyle şikayet ettiği bir evden ve müştemilatından 5 kamyon çöp boşaltıldı

04 Şubat 2017, Cumartesi 16:47
A A
Manisa'daki evde kötü koku alarmı: 5 kamyon çöp çıkarıldı!
Çarıkballı Mahallesinde Mehmet K.'ye ait evde kötü kokuların etrafı rahatsız ettiği şikayetlerinin belediye ekiplerine bildirilmesinden sonra kaymakamlıktan alınan özel izinle sağlık ve zabıta ekipleri ile birlikte söz konusu eve giden Kula Belediyesi Temizlik İşleri görevlileri, içerisine yığılan çöplerden ve pislikten yaşanmaz hale gelen evdeki çöp ve eski eşyaları boşalttı.

5 KAMYON ÇÖP ÇIKTI

Ekipler çöp evin sahibi evde olmadığından anne babasının nezaretinde metruk bina, ahır ve açık alanda bulunan çöpleri temizledi. Evsel atık, çöp, karton kutu, plastik, teneke kutu ve hurdaların bulunduğu alanda temizlik çalışmalarını yürüten ekipler, evden 5 kamyon çöp çıkardı.

İMHA EDİLMEK İÇİN GÖTÜRÜLDÜ

Belediye ekipleri tarafından boşaltılan çöpler, kamyon ve traktör aracılığıyla imha edilmek üzere götürüldü. Çöplerin çıkarılmasının ardından ekipler kullanılabilir hale gelen ahır, mekruh bina ve çevreyi mikroplara ve haşerelere karşı ilaçlayarak arındırdı. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.