Manisa'da sanayi esnafına 500 Türk bayrağı

Manisa'da sanayi esnafına 500 Türk bayrağı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Müdürlüğü, son günlerde artan terör ve şiddet olaylarına karşı Kenan Evren Sanayı Sitesi esnafından gelen istek üzerine 500 Türk bayrağı dağıttı

26 Ağustos 2015, Çarşamba 19:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, bayrakları Manisa Motorlu Araçlar Tamirciler Odası Başkanı Ahmet Ülke ile birlikte sanayi esnafına dağıttı.

Türk milletinin birlik ve beraberliğine kasteden hain terör saldırılarını kınayan Manisa Motorlu Araçlar Tamirciler Odası Başkanı Ahmet Ülke,"Hain terör örgütünün saldırıları sonucu onlarca kahraman evladımızı şehit verdik. Yaşanan bu olaylar hepimizi derinden üzmüştür. Ülkemizin geçtiği bu hassas dönemde bizde birlik ve beraberlik mesajları vermek adına büyükşehir belediyemizden Türk bayrağı talebinde bulunmuştuk. Sağ olsunlar. Geri çevirmediler. MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra’ya teşekkür ediyorum. Sanayimizi ay yıldızlı Türk bayraklarımızla süsleyerek, birlik ve beraberliğimize gölge düşürmek isteyenlere bir mesaj veriyoruz" dedi.

 "ATEŞ SADECE DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKMADI"

 Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra da terör olaylarına sanayi esnafının da kendilerinin de duyarsız kalmadığını belirtip, "Eli kanlı terör örgütünün saldırıları sonucu onlarca kahraman evladımızın evine düşen ateş sadece düştüğü yeri yakmadığı gibi bizleri de derinden yaralamıştır. Bu açıdan ülkemizin geçtiği bu hassas dönemde 17 ilçemizde bulunan tüm raket ve billboardları Türk bayrakları ile donatarak anlamlı bir tepki göstermiştik.

Manisa Motorlu Araçlar Tamirciler Odası Başkanı Ahmet Ülke de sanayi esnafı adına büyükşehir belediyemizden Türk bayrağı talebinde bulundu. Kurum olarak hassas olduğumuz bu konuda odamızın talebini geri çevirmeyerek sanayiyi Türk bayraklarımızla donattık. Hain ve alçakça saldırılara en güzel cevabı, milletimiz birlik ve beraberliğiyle veriyor. Bu vesileyle şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Milletimizin başı sağ olsun" dedi. Büyükşehir Belediyesi’nin duyarlılığı nedeniyle teşekkürlerini ifade eden sanayi esnafı ise birlik ve beraberlik mesajı verdi" diye konuştu.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Süper Loto sorgulama ekranı: Süper Loto 26 Kasım sonuçları