Maradona 24'lük sevgilisi için estetik yaptırdı

Dünya futbolunun efsane isimlerinden 56 yaşındaki Maradona, kendisinden 24 yaşındaki sevgilisi Rocio Oliva'ya daha iyi görünme uğruna estetik ameliyat oldu

13 Şubat 2015, Cuma 08:35
A A

Dünya futbolunun efsane isimlerinden 56 yaşındaki Maradona, kendisinden 24 yaşındaki sevgilisi Rocio Oliva'ya daha iyi görünme uğruna estetik ameliyat oldu.

KOLOMBİYA'DA BIçAK ALTINA YATTI Son dönemde yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle sık sık gündeme gelen futbol dünyasının unutulmaz isimlerinden Maradona, Kolombiya'da bıçak altına yattı ancak bu kez durum farklıydı.

""BİRKAç YIL GENçLEŞTİ" Maradona'nın 28 Ağustos'ta Kolombiya'daki bir klinikte, alnındaki ve boynundaki kırışıklıkları gidermek için estetik ameliyat olduğu ifade edildi. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Kolombiyalı doktor, 56 yaşındaki Maradona'nın ameliyatla birlikte 'birkaç yıl gençleştiğini' söyledi.

İKİ KEZ KALP KRİZİ GEçİRDİ Dünya futbolunun en önemli isimlerinden biri olan Maradona, Barcelona ve Napoli gibi futbol kulüplerinden forma giydi, 1986 yılında ise Arjantin Milli Takımı'yla Dünya Kupası'nı kaldırdı, 1990 Dünya Kupası'nda da final oynadı. Başarılarla dolu kariyerini uyuşturucu ve alkol bağımlılığı yüzünden erken noktalamak zorunda kalan Maradona, 2000 ve 2004 yıllarında uyuşturucu kullanımına bağlı olarak kalp krizi geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Maradona son olarak geçtiğimiz Nisan ve Mayıs aylarında alkol kullanımına bağlı nedenlerle de bir süre hastanede tedavi gördü.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Bir haber aşkı bitirdi