Maraton koşucusunun doğum sonrası fotoğrafları şaşırttı

ABD'li kadın maraton koşucusu Stephanie Rothstein her gün Instagram hesabından, cesaret örneği göstererek çok fazla sarkmış karnının olduğu paylaşımlar yapıyor

23 Mart 2016, Çarşamba 10:28
A A

Yerli, yabancı birçok ünlü doğumdan hemen sonra incecik, sarkmamış karınlarının fotoğraflarını sosyal medyada sergiliyor. Bu fotoğraflara bakınca doğumun aslında kadın vücudunu deforme etmediğini düşünmek kolay ama gerçekler öyle değil. ABD'li kadın maraton koşucusu Stephanie Rothstein her gün Instagram hesabından, cesaret örneği göstererek çok fazla sarkmış karnının olduğu paylaşımlar yapıyor.

"Genç koşucunun sporcu olmasına rağmen vücudunun deforme olması dikkat çekici. Rothstein: "5 saat koşabilirim ama yine de pantolonuma kaçırma ihtimalim var." diyor.

Maraton koşucusu 'Steph ile yolculuk' anlamındaki #journeywithsteph etiketiyle annelik hakkında olumlu mesajlar yaymak ve insanların bedenleriyle barışması adına kendi fotoraflarını paylaşıyor.

KOŞMAYA DEVAM ETTİ Birçok profesyonel sporcu bebek sahibi olduktan sonra kariyerini geri plana atıyor. Ancak Stephanie Rothstein Bruce onlardan biri değil. Hatta ilk doğumundan sonra ulusal şampiyonada ikinci oldu. Şuanda ise olimpiyatlara katılmaya hazırlanan diğer sporculara eğitim veriyor, ayrıca iki bebeğine bakmayı ihmal etmiyor.

HER KADIN GİBİ Koşucu Stephanie'nin şuanda rektus kaslarında problemleri, çatlakları ve doğum yapan birçok kadında görülen idrar kaçırma sorunu var. Ancak genç anne bunlara rağmen kendine güveniyor, çalışmalarına ve koşmaya aralıksız devam ediyor. Bütün annelerin kendilerine ve vücutlarına güvenmesi için sürekli fotoraf paylaşan Stephanie'nin şuanda instagramda 22 bin takipçisi var.

(Kim Kardashian geçtiğimiz haftalarda ikinci doğumunun ardından ilk çıplak pozunu Instagram'da takipçileriyle paylaşmıştı)

(Stephanie Rothstein Bruce'un doğum yapmadan önceki bir fotorafı)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Canlı bombayı nasıl tanırsınız?