Olay adam Marc Gonzalo sessizliğini bozdu: Galatasaray'da kalmak isterdim

Galatasaray'da Domenec Torrent'in tercümanı olarak getirilen ve aynı zamanda antrenör ekibinde olan Marc Gonzalo'nun geçmişi ortaya çıkınca başı yanmıştı. Apar topar sözleşmesi feshedilen Gonzalo sadece 2 gün kulüpte çalışabilmişti. İspanyol antrenör sessizliğini bozdu.

14 Ocak 2022, Cuma 10:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Beşiktaşlıyım" demişti

"Beşiktaşlıyım" demişti

Ajansspor'daki habere göre, Radyospor'a konuşan Marc Gonzalo, Galatasaray'a düşman olmadığını söyledi ve geçmişte yaşananları anlattı.

Gonzalo, Beşiktaşlı olduğunu söylemesiyle ilgili, "Matias Delgao Beşiktaş'ta oynarken onunla yakın arkadaştık. 3 sene beraber çalıştık. Ondan ötürü Beşiktaş'ı destekliyordum ve o dönem bunu söyledim" dedi.

"Malum takım" söylemi

"Malum takım" söylemi

Carrusca fotoğrafının altında Galatasaray için yazdığı "malum takım" ibaresine de açıklık getiren Gonzalo, "Carrusca ile dosttuk. O Galatasaray'da oynarken Galatasaray'ı da destekliyordum. Ama yeterli şans verilmedi ve potansiyelini gösteremedi. Ben de o dönem Türkiye'de yeniydim ve çeviri programıyla o yazıyı yazdım. Rakip bir taraftar gibi yazmak istememiştim, İngilizceden çevirdiğim halini okuyan biri beni anlayacaktır. Fotoğraftaki formadan dolayı, Galatasaray ismini geçirmeye gerek yoktu" dedi.

"Torrent kalmamı istedi ama olmadı"

"Torrent kalmamı istedi ama olmadı"

Pro lisansım var. Sadece tercümanlık yapmıyorum. Aynı zamanda antrenörlük yapıyorum. Katkı sağlamak istemiştim Galtasaray'a. Hocaya bunu söylemiştim. İhtiyacının olduğunu söyleyerek, çok sevindi. Ligi tanıyan birine ihtiyaç duyuyor. Yöneticilerle konuştu ama onlar maalesef kabul etmediler. Hoca 3 kez beni istediğini söyledi, maalesef reddedildi.

"Daha faydalı olmayı isterdim"

"Daha faydalı olmayı isterdim"

Ben bu ülkeyi sevdiğim ve saygı gösterdiğim için buradayım. Sevmesem, burada olmazdım. Kasımpaşa'da çalışırken hangi takımlı olduğumu soranlara, Paşalı'yım diyordum. Çünkü orada çalışıyordum ve başarılı olmalarını istiyordum. 2 gündür Galatasaray'da çalışıyordum ve onları tutuyordum. Daha çok faydalı olmayı isterdim, üzüldüm.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Luis Nani Süper Lig'e dönüyor! Sürpriz talip