Marcao ve eşi Türkiye'den ayrılmak istiyor

Galatasaray ile Alanyaspor arasında oynanan Türkiye Kupası maçında Marcao, yaptığı iki hatayla kötü bir gece çıkarmıştı. Takımın en değerli oyuncuları arasında olan Marcao, maç sonunda eşine atılan çirkin mesajlar nedeniyle bir açıklama yayınlayarak 'Aileme saygı duymalısınız' mesajı vermişti. Ancak Brezilyalı stoperin bu olay sonrası gemileri yaktığı öğrenildi.

12 Şubat 2021, Cuma 09:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Alanyaspor maçında yaptığı hatalar nedeniyle eleştirilen Marcao, hiçbir futbolcunun hak etmeyeceği bir olay yaşadı. Maç sonrası kendisine ve ailesine sosyal medya üzerinden saldıran birtakım holiganlar, Brezilyalı futbolcunun canını sıktı.

Takvim'deki habere göre Marcao, eve gittiğinde eşini o mesajlar dolayısıyla ağlarken gördü. Gece 2'de sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınlayarak "Aileme saygı duymalısınız, bunu kabul edemem" diyen oyuncu, düşünüp taşındıktan sonra ayrılmaya karar verdi.

Mert Çetin'i arayıp "Bıktım, ayrılmak istiyorum" dediği iddia edilen Marcao, Fatih Terim ve Mert Çetin tarafından ikna edilmeye çalışılıyor. Mert Çetin'in olay gecesi Marcao'nun evine gittiği öğrenilirken, Fatih Terim de görüntülü aramayla oyuncusuna ulaşarak konuştuğu yazıldı.

Marcao'nun eşi Pan Teixeria'nın ayrılmak istediği ve Marcao'nun da eşini üzmek istemediği söyleniyor.

Yönetimin ise Marcao ile eşine küfür eden kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi. İdari menajer Mert Çetin, Fatih Terim ve Abdürrahim Albayrak, oyuncunun en azından sezon sonuna kadar kalması için çabalayacağı ve sezon sonunda iyi bir teklifle satmak istediği tahmin ediliyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Abdürrahim Albayrak: Vedat Muriç gece 2'de boynuma sarılıp ağladı