Margot Robbie'nin Truvalı Helen şıklığı

Quentin Tarantino'nun merakla beklenen filmi Bir zamanlar Hollywood’da’nın İngiltere galası dün akşam yapıldı. Galada yine bütün gözler Margot Robbie'nin üzerindeydi...

01 Ağustos 2019, Perşembe 07:49 Son Güncelleme:
A A

Oscarlı yönetmen Quentin Tarantino’nun son filmi ‘Bir zamanlar Hollywood’da’nın başrol oyuncusu avustralyalı Margot Robbie, filmin Londra’daki galasının yıldızı oldu.

Yunan mitolojisindeki Truvalı Helen’e benzetilen oyuncunun, Oscar de la Renta imzalı şifon elbisesinin değeri 8 bin 727 dolar (48 bin 300 TL).

Margot Robbie, filmde Manson tarikatının öldürdüğü ‘Sharon Tate’i canlandırıyor

Güzelliği ve zarafetiyle Sharon Tate'e oldukça benzetilen Margot Robbie filmin galaları ve tanıtım toplantılarında seçtiği elbiselerle de o dönemin modasını yansıtmaya dikkat ediyor.

Robbie'nin elbisesinin özellikle alt kısmı ve etekleri oldukça beğeni topladı.

Margot Robbie kırmızı halıda yürüdükçe uçuşan elbiseni güzel oyuncuya çok şık ve zarif bir hava katıyordu.

Robbie de durumun farkında olacak ki fotoğrafçılara poz verirken eteğini tutarak görünümünü ayarladı ve kendine eski zaman güzellerine has o havayı vermeye çalıştı.

29 yaşındaki Margot Robbie şu sıralar Hollywood'un en gözde kadın oyuncularından biri olmuş durumda.

Ünlü yönetmenler Robbie'yle çalışmak için istekli, Robbie de kariyerinin bu zirve yıllarını sıkı çalışıp iyi performanslar vererek değerlendirmeye çalışıyor. Ve bunun mükafatını da fazlasıyla alıyor...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti