Martin Linnes'in eşi: Haaland hakkındaki sözleri çarpıtıldı

Norveç-Türkiye maçı öncesi Galatasaray'ın Norveçli oyuncusu Martin Linnes, 'Soyunma odasında hep Erling Haaland ismi geçiyor. Bence Türkler ondan biraz korkuyor' demişti. Maç 3-0 Türkiye galibiyetiyle bitince bu sözler çok konuşuldu. Linnes'in eşi Elisabeth ise o sözlere açıklık getirdi.

28 Mart 2021, Pazar 14:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Martin Linnes'in eşi Elisabeth Hauge'nin sözleri şöyle:

Bence Martin'in sözleri çarpıtıldı. Aslında orada söylemek istediği şey şuydu: Haaland, bugünlerde Norveç'in en iyi futbolcusu (Avrupa'da herkes onu konuşuyor) ve bu futbolcuya karşı Türkiye savunmada ekstra önlem almalı (Ki çok iyi önlem aldılar). Tebrik ediyorum.

Bugün Norveç'te öğrendiğimiz tek şey: Türkiye Ligi, Norveçlilerin düşündüğünden çok daha iyi durumda.
Türkiye'de maça başlayan hemen hemen herkesin Süper Lig'den çıktığını unutmamalıyız. Aslında Hakan Çalhanoğlu ve Kenan Karaman hariç tüm futbolcular Türkiye'den çıktı. Bu da ligin seviyesi hakkında bir şeyler anlatıyor.

Martin Linnes'in ''Türkiye'de soyunma odasında hep Haaland konuşuluyor. Bence Türkler ondan korkuyor'' açıklamasını yapmıştı. Ardından Burak Yılmaz, "Bizim defansımız üst düzey oyunculardan kurulu. Haaland da üst düzey bir oyuncu. Biz kimseden korkmuyoruz, kimse de bizden korkmasın" demişti.

Çağlar Söyüncü ise maçtan sonra, "Kimseden korkumuz yok" diyerek bu konuya dikkat çekmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emre Belözoğlu Ozan Tufan'ı bizzat arayıp tebrik etti