Mary Cosby hakkında şoke eden iddia! Anneannesi ölünce üvey dedesiyle evlendi!

ABD'de bir televizyon kanalında yayınlanan ve dijital platformlar sayesinde Türkiye'de de izleyici kitlesi bulunan 'The Real Housewives' (Gerçek Ev Kadınları) isimli programın ünlü isimlerinden Mary Cosby hakkında şok iddialar ileri sürüldü. Anneannesi vefat ettikten sonra üvey dedesi Piskopos Robert Cosby ile evlenen Cosby hakkında konuşan biri, "O kadın bu dünyaya gelmiş en kötü ruhlu şey. Tahmin bile edemezsiniz!" ifadelerini kullandı.

24 Eylül 2021, Cuma 09:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cosby, 1997 yılında anneannesi Rosemary 'Mama' Redmon Cosby vefat ettikten kısa bir süre sonra üvey dedesi Piskopos Robert Cosby ile dünyaevine girdi. Böylece Mama Cosby'nin milyonlarca dolarlık serveti, birçok şirketi ve Faith Temple Pentekostal Kilisesi'ndeki yönetici pozisyonu torunu Mary'e miras kaldı.

Cosby'nin kiliseyi bir tarikata çevirdiği yönündeki iddialar ilk kez birinci sezonun sonundaki yeniden buluşma bölümünde ortaya çıktı. Programın sunucusu Andy Cohen, Cosby'nin verdiği vaazların sosyal medyaya sızdırılmış ses kayıtlarını yayınladı. Kayıtlarda Mary Cosby, kilise cemaatinden yeterince doğum günü kartı alamamış olmaktan şikayet ediyor, dinleyicilerini "fakir" ve "cimri" olarak nitelendiriyordu.

'KİLİSEMİN BANA BAKIYOR OLMASI MÜMKÜN DEĞİL'

'KİLİSEMİN BANA BAKIYOR OLMASI MÜMKÜN DEĞİL'

Cosby, gösterişli hayat tarzını sürdürmek için kiliseden para aşırdığı iddiasının zalimlik olduğunu söyledi ve "Kilisemin bana bakıyor olması mümkün değil. Ben Tanrı'dan korkan bir kadınım. Asla böyle bir şey yapmam!" diyerek kendini savundu.


Daily Beast'e konuşan Faith Temple cemaatinin yedi eski mensubundan altısı da Cosby'nin kiliseyi bir tarikat gibi yönettiğini doğruladı.

KENDİNDEN TANRI GİBİ BAHSEDİP PARA TOPLUYORMUŞ

KENDİNDEN TANRI GİBİ BAHSEDİP PARA TOPLUYORMUŞ

Anlatılanlara göre; Cosby kendinden "Tanrı" olarak bahsediyor, cemaat üyelerini ailesinin şirketlerinde para almadan ya da asgari ücretle çalışmaya itiyor, kürsüden cemaat üyelerini azarlıyor ve Faith Temple'dan ayrılıp başka bir kiliseye geçmeyi düşünenleri de "Sonunuz cehennem olur!" diye korkutup, yıldırıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Wilma Elles direk dansı öğrendi