MasterChef Danilo Zanna: Şangay'a gidecektik, eşim 'hamileyim' dedi

Daha önce İtalyan İşi, Elin Oğlu gibi yarışmalarda sunuculuk yapan, MasterChef yarışması ile adını geniş kitlelere duyuran Danilo Zanna son günlerin popüler isimlerinden.

12 Aralık 2019, Perşembe 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Danilo'nun artan şöhreti aile hayatına olan merakı da beraberinde getirdi... 35 yaşındaki Danilo Zanna, evli ve bir çocuk babası. Danilo Zanna, verdiği bir röportajda eşi ile tanışma hikayesini şöyle anlatmıştı:

'Çin’in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamam' dedi

'Çin’in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamam' dedi

"Bir gün benim bir Türk arkadaşım beni Türkiye’ye davet etti. Buraya geldiğimde biriyle tanıştım ve aşık oldum. Bugün kendisi eşim. Evlendikten sonra burada yaşamaya karar verdik. Aslında ben Şangay’a gitmek istiyordum ama bunları düşünürken eşim bana hamile olduğunu söyledi ve Çin’in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamayacağını söyledi. İstanbul’da yaşamaya devam ettik"

Kız isteme töreninden ve Türk adetlerinden bahsetmişti

Kız isteme töreninden ve Türk adetlerinden bahsetmişti

Çift 2012 yılında nikah masasına oturdu. Zanna, katıldığı 3 Adam programında da kız isteme töreninden ve Türk adetlerinden bahsetmişti...

 'Allah'In emri, peygamberin kavli ile...'

'Allah'In emri, peygamberin kavli ile...'

"Eşim Giresunlu. Evleneceğimiz zaman babam eşimi istemek için buraya geldi. Kız isterken bir cümle söyleniyor ya 'Allah'In emri, peygamberin kavli ile...' diye. Babam ezberledi ve bu cümleyi söyledi. Ben de şaşırdım. Sonra tuzlu kahve...Biz iki düğün yaptık. Biri İtalya'da, biri burada..."Danilo Zanna'nın bu evlilikten Zeno Tibet adında bir de oğlu var. Ünlü şef, sosyal medya hesabında sık sık oğlu ile birlikte olduğu paylaşımlar yapıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Birsu Demir'in son hali sosyal medyayı salladı!