MasterChef Dilara Başaran ve Sergen aşk mı yaşıyor? İddialara son nokta!

Geçen hafta MasterChef'e veda eden Dilara Başaran, hakkında merak edilenleri yanıtladı. Dilara rakibi Sergen Özen ile aşk yaşadığı iddialarına da açıklık getirdi. İşte detaylar...

10 Ocak 2022, Pazartesi 13:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'te gerek başarısı gerek davranışlarıyla sık sık adından söz ettiren Dilara Başaran, büyük finale sayılı günler kala yarışmaya veda etmişti. MasterChef 2021 macerasını beşinci olarak tamamlayan Başaran, sosyal medyadan kendisine gelen soruları yanıtladı. Bir takipçisinin "Sonraki hedefin ne?" sorusuna yanıt veren MasterChef yarışmacısı, "Tabi ki her şef gibi kendi restoranımı açmak istiyorum. Çocukluğumdan beri hayalim bu. Umarım bunu başarır, size güzel yemekler sunarım" diye konuştu.


'SERGEN'İ ÇOK SEVİYORUM AMA...'

'SERGEN'İ ÇOK SEVİYORUM AMA...'

Soru-cevap etkinliğinde Sergen Özen ile aşk yaşadığı yönündeki iddialar hakkında çok soru geldiğini söyleyen 24 yaşındaki Dilara, bu konuya açıklık getirdi.


Başaran, ''Bu soru o kadar fazla geliyor ki... 100 sorudan 99'u 'Sergen'le sevgili misiniz?' Hayır, Sergen benim çok yakın arkadaşım. Çok seviyorum onu ama sevgili değiliz. Üzgünüm...'' ifadelerini kullandı.


Ardından başka bir takipçisinin yine MasterChef'te yarışan Milhan Erdem'le ilgili ''Milhan'la sevgili misiniz?'' sorusuna da yanıt veren Dilara, ''Bu soruya nasıl cevap vereyim Allah'ınızı seviyorsanız! Ben yarışmaya başladığımdan beri herkesle bir haberim çıktı. Anlıyorum, insanlar böyle olsun istiyor ama Milhan benim kardeşim gibi'' diyerek, yarışmada herhangi biriyle aşk yaşamadığını dile getirdi.

Yarışmada sergilediği agresif tavırlar nedeniyle eleştirilerin odağında yer alan Dilara Başaran, 'Kötü yorumları ciddiye alıyor musun?' sorusuna da ''Kimin benim hakkımdaki görüşlerini değiştirebilirim ki? Zaten herkes beni sevseydi, o sahte olurdu. Saygısızlık boyutuna ulaşmadığı sürece eleştiriye açığım. Benim için problem değil'' sözleriyle yanıt verdi.


'Şampiyonluğu hak ettiğini düşünüyor musun?' sorusuna da cevap veren Dilara Başaran, "Orada son 6-7'ye kalan herkes o kadar çok emek verdi ki herkes hak ediyordu. Sonuçta en çok hata yapan gitti. Benim için de böyle oldu. Kim kazanırsa destekliyorum" dedi.


DİLARA BAŞARAN KİMDİR?

DİLARA BAŞARAN KİMDİR?

1997 yılında İstanbul'da doğan Dilara Başaran aslen Tekirdağlı. Turizm Otelcilik lisesini bitiren Başaran, üniversitede de Turizm Otel İşletmeciliği okudu. Başaran, MasterChef Türkiye'ye katılmadan önce yurtdışında bir restoranda çalışıyordu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Erçel'den duygulandıran paylaşım