Masterchef Duygu anlattıklarıyla şoke etti

TV8'de yayınlanan Masterchef hız kesmeden devam ediyor. Takım kaptanlarının yarıştığı Masterchef'te Duygu'nun anlattıkları hem izleyicileri hem de şefleri oldukça etkiledi. Aldatıldığını söyleyen ve daha önce eşinden şiddet gördüğünü ifade eden Duygu ekran başındakilere duygu dolu anlar yaşattı.

29 Eylül 2020, Salı 08:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Masterchef'te Mehmet Şef'in Duygu'ya soru sorması üzerine acı gerçek ortaya çıktı. Gözlerinin kırmızılığına dikkat çeken Mehmet Şef, Duygu'ya ne olduğunu sordu. MasterChef yarışmasının güçlü ismi Duygu ise yaşadıklarını anlattı. MasterChef yarşımacısı Duygu evliliğe giden ilişkisini bitirdiğini ve aldatıldığını açıkladı. Duygu aldatıldığını, "İhaneti itiraf etti, hata yaptım" dedi.

"Aldatıldığıma çok üzülmedim, özgüvenimin boşa çıkmasına üzüldüm" diyen Duygu eski eşiyle ilgili de Türkiye'nin kanayan yarasına parmak bastı.


Yarışmadan önce yaşadığı olayları da anlatan Duygu evliliğinde şiddet gördüğünü söyledi.

'Ben ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşımla evlendi'

'Ben ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşımla evlendi'

Duygu evliliğinde yaşadığı sorunları, "Ailemin onayı olmayan bir evlilikti. Evliliğimin ilk günü dayak yemeye başladım, uzun süre şiddet gördüm. Ben ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşımla evlendi." cümleleriyle ifade etti.

Öte yandan şefler Duygu'ya destek olduklarını dile getirdi.


Duygu'ya sosyal medyadan da destek mesajı yağdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aslı Omağ: Gerçekten boğulacaktım