MasterChef Mehmet Yalçınkaya: "Sigara içen futbolcuları görünce şok geçirdim"

MasterChef programının ünlü şefi Mehmet Yalçınkaya, sıkı bir Galatasaraylı olduğunu daha önce açıklamıştı. Mehmet Şef, Fatih Terim'in corona virüse yakalandığını duyunca gözyaşlarını tutamadığını itiraf etti

20 Mayıs 2020, Çarşamba 14:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MasterChef'in en sert şefi olarak tanınan Mehmet Yalçınkaya, Hürriyet Spor Arena'nın Instagram hesabında Uğur Yapıcı'nın konuğu oldu. İyi bir Galatasaray taraftarı olan Mehmet Şef, futbolla ilgili yorumlarını paylaştı.

Sigara içen futbolcular

Sigara içen futbolcular

Futbolcuların sigara içmesi benim çok tuhafıma gitmiştir. Futbolcu ismi veremem, çok eskiden Bolu'da bir mola yerinde çalışıyordum. Futbolcular, sigara içmek için mutfağa geliyordu. Hocaları arka kapıdan çıkartıyorduk. Bu futbolcular, o dönemin en iyileriydi.
İsmini söyleyemem, muhbirlik gibi olur. Ancak futbolcuların sigara içmeye geldiğini görünce şok olmuştum. Bunlar nasıl koşuyor demiştim.

"Falcao ile yemek yapmayı isterim"

"Falcao ile yemek yapmayı isterim"

Falcao ile yemek yapmak isterdim. Sohbet de etmiş olurduk. Bizi çok beklettin derdim. Muslera derse mutfağı kapatırız, o ayrı. O bizim paşamız. Ama Falcao'ya çok beklettiğini söylemek isterim.

"Fatih Terim için ağlamıştım"

"Fatih Terim için ağlamıştım"

Fatih Terim, corona virüs olunca ağladım. Gerçek bir Galatasaraylıdır. Galatasaraylı olup Fatih hocanın durumuna üzülmeyen yoktur.
Fatih hoca, Beşiktaş maçından sonra demişti. Neden bunu yapıyoruz demişti. İlk yakalananlardan biri de kendisi oldu. Ben çok duygulandım.

Spor Arena

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Max Kruse'den Fenerbahçe'ye veda sinyali: 'Durumum karışık'