MasterChef Serhat Doğramacı kimdir? Nişanlısı kim?

MasterChef Serhat Doğramacı kimdir? Nişanlısı kim?

MasterChef Serhat, MasterChef Türkiye'nin dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alıyor. Yemekleri ve yarışmalardaki iddiası ile adından söz ettiren MasterChef 2020 yarışmacısı Serhat Doğramacı, yaklaşık 9-10 senedir aşçılık yapıyor ve geçen sezon Alican ve Batuhan'ı desteklediğini söylüyor. Peki, MasterChef Serhat kimdir? İşte, MasterChef Türkiye yarışmacılarından olan Serhat Doğramacı'nın hayatıyla ilgili merak edilenler...

12 Ekim 2020, Pazartesi 11:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MasterChef Türkiye yarışmacıları yarışmanın izleyenleri tarafından merak konusu oluyor. Bu yarışmacılardan olan MasterChef Serhat da gerek yemeklerdeki başarısı gerek iddiasıyla dikkat çekiyor. 23 yaşında olan MasterChef Serhat, "Ben gibi birisi varsa benim rakibimdir.” sözleriyle hedefini ortaya koyuyor. İşte, MasterChef Serhat ile ilgili ayrıntılar. 

MasterChef Serhat kimdir?

MasterChef Türkiye'nin genç yarışmacı adaylarından Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve aşçı. Yarışmaya İstanbul'dan katılan yarışmacı, yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu, MasterChef'in 2019 sezonu birincisi Cemre Uyanık'ı tanıdığını söyledi. ABD Utah'ta birlikte çalıştıklarını ancak onun çalışma şeklini beğenmediğini, Alican ve Batuhan'ı desteklediğini belirtti.

'Basit bir şekilde birinci olacağım'

'MasterChef'te basit bir şekilde birinci olacağım' diyerek iddiasını ortaya koyan Serhat Doğramacı, jüri üyelerinin karşısına tavada mühürlenmiş levrek, ızgara pancar, krema sosu ile çıktı. Üç jüri üyesinden de geçer not alan yarışmacı, düeollalara kalmaya hak kazandı.


https://www.instagram.com/p/CC4aBNDB4xx/


MasterChef Serhat Burcu Bakır ile nişanlı. Burcu'nun babası eylül ayında vefat etti. Serhat vefat haberini Instagram hesabından şu sözlerle paylaştı:


https://www.instagram.com/p/CFnE4OBBXKi/


Nişanlımın babasını, kayınpederimi 14.09.2020 tarihinde kaybettik. Kelimelerle ifade edilemeyecek iyilikte bir kalbe sahipti. Dünya tatlısı ve mükemmel bir insandı. Onun için lütfen dualarınızı eksik etmeyin.
Ya dünya iyileşmeli yada iyi insanlar dünyaya gelmemeli.

Serhat Doğramacı MasterChef'in ilk sezon birincisi Uğur Kardaş'a benzetildi.;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bella Hadid yeni yaşını böyle kutladı